REKLAMA

Renault Scenic znów zawładnął Sielpią! [wideo, zdjęcia]

Pokaz nowych Sceniców, wybory miss Renault Scenic, nauka pierwszej pomocy i sportowe turnieje towarzyszyły IV Ogólnopolskiemu Zlotowi Miłośników Renault Scenic w Sielpi Wielkiej. Jednak przede wszystkim towarzyszyła im dobra zabawa! 

REKLAMA

Zlot, który miał miejsce w miniony weekend po raz kolejny organizowali członkowie forum internetowego scenic-forum.pl. Z czterech dotychczasowych edycji trzy odbyły się w gminie Końskie, a dokładnie to w Sielpi Wielkiej w Ośrodku Kasia. – „Pierwszego stycznia 2013 roku powstało forum, a w kwietniu postanowiliśmy się wszyscy razem spotkać i pierwszy zlot był w Grabskim Siole koło Skierniewic i tam też licznie się zgromadziliśmy. Jednak co roku jest nas więcej, drugi rok już w Sielpi, trzeci i w tym roku czwarty również w Sielpi” –  opowiada nam mieszkająca w powiecie koneckim Paulina Borończyk, która na forum Scenica jest od początku.

Uczestnicy zlotu oczywiście dotarli na niego Scenicami, ale nie tylko! Na placu sielpiańskiego ośrodka dostrzegliśmy także Renault Megane. W sumie w spotkaniu wzięło udział ponad 140 osób, które przyjechały z różnych zakątków Polski – najdalej z Kołobrzegu. Łącznie pojawiło się aż 39 samochodów Renault Scenic! To rekord frekwencyjny tej imprezy. Podziwiać mogliśmy różne wersje tego francuskiego rodzinnego auta. Od poczciwej „jedynki” przez terenową RX4 z napędem 4×4, aż po najnowszego Scenica IV.

REKLAMA

Renault Scenic RX4 szczególnie przypadł do gustu redakcji tkn24.pl

Właśnie dwa najnowsze auta – Renault Scenic IV oraz Renault Grand Scenic IV były dużą atrakcją zlotu. Na czas spotkania w Sielpi jego uczestnicy otrzymali je od Renault Polska. Na brak innych aktywności forumowicze także nie mogli narzekać. – „W piątek było ognisko, drobna impreza z dj’em. Dzisiaj są konkursy dla dzieci, dla dorosłych, będzie rozdanie nagród, wieczorem impreza z dj’em i jutro rozjazd do domów. Za rok raczej znowu w Sielpi, bo to nasze centrum Polski.” – mówią Tomasz Oleksiuk i Paulina Borończyk.

IV Ogólnopolski Zlot Miłośników Renault Scenic zakończył się w niedzielę, a jego uczestnicy już w ostatnią noc dziękowali sobie za towarzystwo, a Sielpi za gościnę przepięknymi fajerwerkami.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *