REKLAMA

Robert Plech: Przed nami ważny wybór. Postawmy na Nowy Powiat

Komitet Wyborczy Wyborców Robert Plech Nowy Powiat już 16 czerwca wystawi swoich kandydatów w wyborach do Rady Powiatu Koneckiego. Lider tego ugrupowania już teraz apeluje o to by pójść na ponowne wybory i postawić na nowe otwarcie dla powiatu koneckiego. Robert Plech za pośrednictwem mediów zwraca się do mieszkańców: 

REKLAMA

Szanowni Państwo!
Stoimy przed bardzo ważnymi wyborami. Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które zaplanowano już na 26 maja. Pamiętajmy jednak, że dla nas Konecczan równie ważne wybory odbędą się 16 czerwca. Wtedy to wybierzemy nowe władze powiatu koneckiego.

REKLAMA

By władze te nie były przypadkowe potrzebna jest wysoka frekwencja. Nie pozwólmy by inni decydowali za nas. My proponujemy Państwu zmianę, proponujemy nowe otwarcie. Choćby po to by powiat pracował sprawniej, drogi były w lepszym stanie, a kolejki do lekarzy mniejsze. O szczegółach programu Komitetu Wyborczego Wyborców Robert Plech Nowy Powiat będziemy Państwa informować. W naszych szeregach skupiamy doświadczonych samorządowców, ale i osoby zupełnie nowe na tej płaszczyźnie działalności. Przede wszystkim jednak tym razem są to ludzie w pełni sprawdzeni, za których ręczę i którym wszyscy możemy zaufać. Idźmy na wybory 16 czerwca i postawmy na NOWE.

Robert Plech, lider KWW Robert Plech Nowy Powiat

LISTY WYBORCZE KOMITETU ROBERT PLECH NOWY POWIAT ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE JUŻ WKRÓTCE. 

Logo komitetu Robert Plech Nowy Powiat

artykuł finansowany przez KWW Robert Plech Nowy Powiat

 

REKLAMA

One thought on “Robert Plech: Przed nami ważny wybór. Postawmy na Nowy Powiat

  1. Czy na pewno będzie nowa rada powiatu? To nie jest takie pewne. Pewne rzeczy są tylko w filmach. W rzeczywistości nie są one takie pewne choćby się takimi mogły przedstawiać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *