REKLAMA

Rozegrali turniej pamięci nauczyciela Włodzimierza Rychlińskiego [wideo, zdjęcia]

W sobotę pod patronatem burmistrza miasta i gminy Końskie w hali sportowej w Stadnickiej Woli rozegrano już XVI Memoriał im. Włodzimierza Rychlińskiego, nauczyciela wychowania fizycznego związanego z dawną szkołą podstawową nr 3 w Końskich, który w młodym wieku nagle zmarł. 

REKLAMA

Zawody rozpoczęły się o godz. 9.00. Uroczystego otwarcia dokonał zastępca burmistrza Końskich Krzysztof Jasiński oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Jacek Szmit. Uczestniczyły w nich cztery drużyny. Grano zaś systemem 'każdy z każdym’.

Ostatecznie zwyciężyła drużyna z Radoszyc. Jej członkowie w nagrodę otrzymali złote medale, dyplomy oraz puchar dyrektor Szkoły Podstawowej. Srebrne krążki przypadły ekipie 'Przyjaciół’, którą stanowili nauczyciele z różnych szkół oraz znajomi zmarłego Włodzimierza Rychlińskiego. Brązowe krążki powędrowały do Szkoły Podstawowej nr 2 w Końskich, a czwarte miejsce zajęła ekipa ze szkoły w Rogowie.

REKLAMA

Statuetka za najlepszą zawodniczkę turnieju powędrowała do Iwony Drab z Radoszyc. Tytuł najlepszego zawodnika – otrzymał Waldemar Kania z drużyny Przyjaciół. Sędziami zawodów byli – Jan Kania, Mirosław Dworak oraz Wojciech Rychliński. W turnieju uczestniczyła rodzina Włodzimierza Rychlińskiego – żona Urszula, tato Wiesław oraz brat Wojciech. Każdy zawodnik otrzymał prezent, pamiątkowy medal okolicznościowy oraz dyplom za uczestnictwo. Zawody zostały wsparte przez firmy i prywatne osoby przy jednoczesnym wsparciu pracowników SP2 w Końskich.

Zdjęcia (własne, Jacek Szmit):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *