REKLAMA

Serwis sportowy TKN24. Odcinek 1

Zapraszamy Państwa do naszego pierwszego serwisu sportowego, który będzie przedstawiał najważniejsze informacje z lokalnego sportu. W tym tygodniu powiemy między innymi o 75-leciu klubu piłki nożnej Neptun, II Maratonie Dinozaura czy sukcesach KSSPR i koneckich karateków. Serwis powstaje z myślą o telewidzach kanału TKN24 Końskie (premiery w poniedziałki o 17:50) w lokalnej sieci kablowej, ale zawsze będzie się też pojawiał w portalu i na naszym kanale YouTube

REKLAMA

– W niedzielę swoje 75-lecie świętował klub Neptun Końskie. Była uroczystość, festyn, ale i ligowy, zwycięski dla konecczan mecz.

– W sobotę KSSPR Końskie zmierzyło się na wyjeździe z Wisłą Sandomierz w ramach rozgrywek grupy D I Ligi. Nasi szczypiorniści odnieśli pewne zwycięstwo wynikiem 31 do 21 notując tym samym drugi triumf w tym sezonie. Ta wygrana pozwoliła Koniom przesunąć się na szóste miejsce w tabeli grupy D I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. W sobotę 23 października KSSPR Końskie we własnej hali podejmie ZPRP Kielce.

REKLAMA

– Powstała kilka tygodni temu drużyna siatkarska Fair Play Końskie zwyciężyła w środę z zespołem GKS Nowiny zostając liderem Świętokrzyskiej IV Ligi.

– W weekend odbył się II Maraton Dinozaura organizowany przez PTTK Końskie. Wzięli w nim udział uczestnicy nie tylko z Polski.

– W sobotę niepełnosprawni pływacy z całego województwa zmierzyli się na koneckiej Pływalni Miejskiej podczas Mityngu Pływackiego Olimpiad Specjalnych.

– Juniorzy Młodsi z Koneckiego Klubu Karate Kyokushin przyjechali z Mistrzostw Polski odbywających się w Zamościu z medalami. Amelia Łyczek wywalczyła srebro, natomiast Martyna Białecka wróciła z brązem. W swoich pojedynkach mniej szczęścia mieli Zofia Kozielska oraz Wiktor Płodzik.

Serwis powstaje z myślą o telewidzach kanału TKN24 Końskie w lokalnej sieci kablowej, ale zawsze będzie się też pojawiał w portalu i na naszym kanale YouTube. Zapraszamy do oglądania!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *