REKLAMA

Setki młodych piłkarzy w Końskich. W weekend Mistrzostwa Polski AP Champions!

Już w najbliższą sobotę oraz w niedzielę na stadionie OSiR przy ulicy Maratońskiej w Końskich odbędą się III Mistrzostwa Polski Akademii Piłkarskiej Champions. Rozgrywki będą całodniowe, zapraszamy do kibicowania. W trakcie turnieju zorganizowana będzie zbiórka publiczna na rzecz leczenia Bruna Słowińskiego (wpłat cały czas dokonywać możecie TUTAJ). 

REKLAMA

REKLAMA

Zapraszamy na III edycję Mistrzostw Polski Akademia Piłkarska Champions! Jesteście gotowi na niezapomniane emocje i prawdziwe show na boisku? W weekend 27-28.05.2023 Końskie stanie się areną niesamowitych emocji, rywalizacji i integracji 500 dzieci z 25 miast.

Czego możecie się spodziewać? Niesamowita atmosfera, pełna rywalizacji i radości! Pokaz utalentowanych zawodników podczas gry, nagrody dla zwycięzców, które rozgrzeją Waszą ambicję! Dodatkowe darmowe atrakcje dla dzieci, abyście mogli bawić się także poza boiskiem –  dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy, tor przeszkód – gry i zabawy!

„Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, kibiców, małych i dużych, abyśmy razem stworzyli prawdziwe święto piłki nożnej Razem możemy dokonać wyjątkowej rzeczy Spotkajmy się razem w duchu solidarności, aby wesprzeć Bruna, młodego chłopca z Końskich chorego na neuroblastomę. Jego odwaga i determinacja są niezwykłe, ale potrzebujemy Twojej pomocy, aby mu zapewnić najlepsze leczenie i opiekę” – mówi nam Grzegorz Kądziela z Akademii Piłkarskiej Champions Końskie.

Link do zbiórki siepomaga.pl/waleczny-bruno. Podczas wydarzenia znajdziecie wolontariuszy z oznaczonymi puszkami, do których zbierane będą pieniądze na  leczenie chłopca.

Kto wzniesie puchar? Przekonaj się osobiście! Przyjdź i zobacz!

Turniej odbywa się pod patronatem: Polskiego Związku Piłki Nożnej, Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach, Burmistrza Miasta i Gminy Końskie, wiceminister Sportu Anny Krupki, Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *