REKLAMA

Słuchaczki Uniwersytetu Trzeciego Wieku radośnie świętowały Dzień Kobiet [wideo, zdjęcia]

To był wieczór pełen artystycznych wrażeń dla wszystkich związanych z koneckim Uniwersytetem Trzeciego Wieku. Na Dzień Kobiet przygotowano mnóstwo wierszy, piosenek, a nawet… kabaret! Zobaczcie Państwo fragmenty tych kolorowych występów. 

REKLAMA

Artystyczny wieczór z okazji Dnia Kobiet w Uniwersytecie Trzeciego Wieku zorganizowano w Domu Kultury w Końskich we wtorek od godziny 17.00. We wstępie zarząd stowarzyszenia prowadzącego U3W w Końskich powitał wszystkich zgromadzonych. Jolanta Rydzewska, Grażyna Chwałek i Teresa Dunajska nie mówiły jednak długo i szybko można było przejść do wrażeń artystycznych. Imprezę brawurowo poprowadził jeden z słuchaczy – Stanisław Chojnacki.

Na scenie w sali kawiarnianej DK-u prezentowali się słuchacze: kilka osób recytowało wiersze, inni śpiewali. Piosenki prezentowali głównie Panowie dla Pań, ale nie tylko bo wysłuchaliśmy między innymi występu słuchaczki Teresy Krawczyńskie. Zaśpiewał też Andrzej Kos – znany z Orszaku Trzech Króli i upowszechniania teatru amatorskiego w naszym regionie.

REKLAMA

Gwoździem programu na Dzień Kobiet był jednak znakomity występ nowo utworzonej grupy kabaretowej. Siedem słuchaczek Uniwersytetu Trzeciego Wieku ciężko pracowało w ostatnich tygodniach pod okiem instruktora teatralnego Domu Kultury Aleksandra Kopańskiego by zaprezentować serię skeczów pt. „Klimakterium”. Zobaczcie jak im to wyszło w naszym wideo.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *