REKLAMA

SP Radoszyce na podium w finale wojewódzkich igrzysk w siatkówkę [zdjęcia]

W środę we Wzdole Rządowym rozegrany został finał wojewódzki igrzysk młodzieży szkolnej w piłce siatkowej dziewczyn. Reprezentantki Szkoły Podstawowej w Radoszycach jako mistrzynie powiatu koneckiego miały zapewniony udział w tym elitarnym turnieju.

REKLAMA

Na zdjęciu: Drużyna SP Radoszyce z trenerem Rafałem Zielińskim

W rozgrywkach zmierzyło się 7 drużyn, które rywalizowały w dwóch grupach. W pierwszej znalazły się SP Radoszyce, SP 25 Kielce, SP 2 Opatów oraz Wzdół Rządowy. W drugiej grupie o wyjście do półfinału walczyły: SP Kluczewsko, SP 13 Skarżysko, SP 7 Skarżysko.

Siatkarki z Radoszyc do półfinału wyszły z drugiego miejsca przegrywając tylko jeden mecz z SP 25 Kielce i spotkały się ze zwycięzcą drugiej grupy SP Kluczewsko. W tie breaku Kluczewsko zwyciężyło 2:1 i awansowało do finału. Radoszyce zagrały w meczu o brąz, w którym pokonały SP 13 Skarżysko 2:1. Ostatecznie Radoszyce zajęły wysokie III miejsce. Najlepszą siatkarką drużyny wybrana została Zuzanna Czarnecka.

REKLAMA

Skład: Czarnecka Zuzanna, Cieślik Dorota, Tarnawska Julia, Robak Oliwia, Kowalewska Julia, Bańburska Olga, Zielińska Amelia, Owczarek Magdalena, Kuleta Natalia, Lichota Oliwia; trener – Rafał Zieliński.

Zdjęcia (UG Radoszyce):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *