REKLAMA

Spotkali się z pisarką Krystyną Mirek [zdjęcia]

Popularna pisarka Krystyna Mirek gościła w piątek w Stąporkowie. Jest to autorka powieści obyczajowych, pisanych lekkim piórem historii o kobiecym świecie. Autorskie spotkanie bardzo spodobało się przybyłym do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. 

REKLAMA

Piątkowe spotkanie autorskie z pisarką Krystyną Mirek pełne było barwnych opowieści o trudnym debiucie literackim, wewnętrznej sile, motywacji do dalszego działania, pracowitości i systematyczności, które okazały się być kluczem do sukcesu. Dowiedzieliśmy się, iż inspiracją do napisania powieści może być ciekawa twarz człowieka czy rozmowa zasłyszana przypadkiem w pociągu.

REKLAMA

Przybyli chętnie kupowali książki Krystyny Mirek – w tym najnowszą, która miała premierę 13 marca pt. „Tam gdzie serce Twoje”, a następnie uzyskiwali dedykację od autorki. Spotkanie poprowadziła dyrektor Domu Kultury Katarzyna Sorn.

Autorka nie mogła też odmówić sobie zdjęcia pod największym w Europie grzejnikiem – „Pod największym grzejnikiem w Europie jeszcze zdjęcia nie miałam. Po czterech spotkaniach autorskich w okolicach Kielc wracam pełna dobrych emocji i wdzięczności za życzliwość.  Nakarmiona pysznościami, napojona sokiem z brzozy, obdarowana kwiatami i dobrymi słowami.  Serdecznie dziękuję” – pisała na swoim fanpage po spotkaniu. 

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *