REKLAMA

Sprawdzamy jak radzą sobie juniorzy i juniorzy młodsi z KSSPR Końskie

KSSPR Końskie to nie tylko I-ligowi seniorzy, ale i świetnie grający juniorzy oraz juniorzy młodsi. Sprawdzamy, jak w Świętokrzyskiej Lidze Juniorów oraz Świętokrzyskiej Lidze Juniorów Młodszych radzą sobie młode drużyny koneckiego klubu. 

REKLAMA

Fot. KSSPR Końskie.

Juniorzy KSSPR Końskie jak dotąd rozegrali trzy spotkania i obecnie mają bilans dwóch wygranych i jednej porażki. W grupie liczącej siedem drużyn zajmują jak na razie trzecie miejsce. Pokonali NLO SMS ZPRP IV Kielce oraz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, natomiast ulegli drużynie KS VIVE Kielce. W czwartek 12 listopada KSSPR-u zagrają z NLO SMS ZPRP III Kielce – liderem tabeli, a ponadto mają za sobą dwa nierozegrane spotkania.

Juniorzy młodsi natomiast stoczyli jak dotąd zaledwie jeden pojedynek. Koneccy juniorzy młodsi wygrali z AZS UJK Kielce. Szczypiorniści z Końskich w Świętokrzyskiej Lidze Juniorów Młodszych mają za sobą jedno spotkanie, które się nie odbyło, a będą walczyć o jak najkorzystniejsze miejsce w tabeli do końca listopada. Obecnie znajdują się na 4. miejscu w tabeli spośród siedmiu drużyn.

REKLAMA

Spotkania juniorów KSSPR Końskie:
KSSPR Końskie – NLO SMS ZPRP IV Kielce 27:24 (11:9)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR Końskie 27:35 (14:19)
KSSPR Końskie – KS VIVE Kielce 16:18 (7:7)
Juniorzy:
 Banasik, Ciszek, Dąbrowski, Ertman, Jachimowski, Jarosz, Jędrasik, Kosma, Kozłecki, Paweł Kusiak, Piotr Kusiak, Napierała, Natkaniec, Nowakowski, Pacak, Sękowski, Smyka, Stępień, Swat, Šmidl, Witkowski.

Mecz juniorów młodszych KSSPR Końskie:
KSSPR Końskie – AZS UJK Kielce 31:20 (16:8)
Juniorzy młodsi:
 Banasik, Bugajski, Ertman, Jachimowski, Karaś, Kołodziejczyk, Kosma, Kośka, Kozłecki, Kusiak, Natkaniec, Obara, Swat, M. Šmidl, S. Šmidl, Wąsik, Wyciszkiewicz.

REKLAMA

Dodaj komentarz