REKLAMA

Starostwo Powiatowe obsłuży klientów tylko elektronicznie!

Starosta konecki Grzegorz Piec wydał dziś oświadczenie, według którego od jutra do środy 25 marca klienci Starostwa Powiatowego w Końskich znajdującego się przy ulicy Stanisława Staszica oraz Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności (budynek Zespołu Opieki Zdrowotnej przy ulicy Gimnazjalna 41B) będą obsługiwani jedynie za pośrednictwem telefonicznym oraz mailowym pod numerami i adresami dostępnymi na stronach konecki.powiat.pl oraz bip.konecki.wrota-swietokrzyskie.pl. Oczywiście pracownicy urzędu normalnie przychodzą do pracy, zmienia się system obsługi petentów. 

REKLAMA

„Osoby nie będące pracownikami Starostwa Powiatowego w Końskich nie będą mogły wejść do budynku Starostwa Powiatowego w Końskich znajdującego się przy ul. Stanisława Staszica 2 w Końskich oraz pomieszczeń Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności znajdujących się w budynku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Końskich, ul. Gimnazjalna 41B. Załatwianie spraw będzie odbywało się po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub pocztą elektroniczną bezpośrednio z właściwym wydziałem Starostwa” – czytamy w ogłoszeniu starosty koneckiego.

REKLAMA

W ogłoszeniu Grzegorz Piec przedstawia także ewentualne metody załatwienia wszelkich urzędowych spraw. Do dyspozycji klientów są numery telefonu oraz adresy email na stronach konecki.powiat.pl oraz bip.konecki.wrota-swietokrzyskie.plnumery ogólne telefonów:
-41 260 48 35 – System Interaktywnej Obsługi Klienta,
-41 260 47 00 – Sekretariat Starosty Koneckiego.

Klienci mogą także składać wnioski, podania, pisma oraz inne dokumenty pocztą tradycyjną na adres: ul. Stanisława Staszica 2, 26-200 Końskie lub elektronicznie za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP) na adres skrytki: /kiwoa2294x/SkrytkaESP. Osoby, które chcą dokonać wszelkich płatności proszone są o wykonywanie przelewów elektronicznych.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *