REKLAMA

Staś walczy o zdrowie po wypadku. Możemy mu pomóc!

Wypadek na obwodnicy wstrząsnął kilka tygodni temu społecznością powiatu koneckiego (o wypadku TUTAJ). Zginęła w nim 18-letnia kierująca, a jeden z pasażerów w stanie krytycznym trafił do szpitala. Dziś wiemy, że ten młody człowiek się nie poddał i potrzebuje pomocy by móc dalej walczyć o zdrowie – pomocy finansowej. Mowa o Stasiu Laurmanie, uczniu I Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich. Zrzutkę na rzecz jego rehabilitacji znajdziecie TUTAJ. Z kolei we wtorek 20 czerwca na terenie szkoły przy ulicy Stoińskiego odbędzie się specjalny piknik ze zbiórką na leczenie chłopca. 

REKLAMA

REKLAMA

Stasiu  roku uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Doznał poważnego obrażenia mózgu, a także płuc przez co jego sprawność fizyczna jest uniemożliwiona. Przez ostatnie dwa tygodnie silnie walczył o to aby móc samemu oddychać. By wrócił do zdrowia potrzebuje kosztownych rehabilitacji neurologicznych, a także opieki specjalistów.

Na stronie zrzutki czytamy:

-„Nasz przyjaciel uwielbiał sport, chodził na siłownie a także grał w piłkę nożną. Ma zaledwie 17 lat i uczęszcza do klasy drugiej I LO im. Ken w Końskich to życzliwy chłopak o dobrym sercu, nigdy nas nie zawiódł i zawsze gdy potrzebowaliśmy pomocy mogliśmy na nią od niego liczyć. Pomóżmy mu wrócić do zdrowia wpłacając nawet niewielkie sumy pieniężne. Dla was to tak niewiele a dla nas tak dużo” 

Jak pomóc Stasiowi? Po pierwsze ruszyła zbiórka internetowa – znajdziecie ją TUTAJ. Po drugie – można przyjść na piknik na teren I LO we wtorek 20 czerwca, podczas niego zaplanowano wiele atrakcji. To choćby poczęstunek smakołykami, wspólne grillowanie, turnieje sportowe, gry, zabawy i animacje. Po trzecie: rusza facebookowa grupa z licytacjami TUTAJ.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia!

REKLAMA

4 thoughts on “Staś walczy o zdrowie po wypadku. Możemy mu pomóc!

  1. Nazwa pisze:

    Trzeba zebrać bo państwo PiS ma go gdzieś! Ważne że dla komucha z Żoliborza i jego kolesi są miliony.

  2. Mefisto pisze:

    Państwo PO by się nim zajęło z zapałem. Gdyby tak, to zaraz jakiś poseł by się odezwał, choćby po to by pokazać przeciwnikom. To nie leży w ich naturze.

  3. Mefisto pisze:

    Czy on jest mniej wart od Bruna? Nie ujawniają się znane persony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *