REKLAMA

Stowarzyszenie Fair Play zaprosiło na turniej siatkówki plażowej [wideo, zdjęcia]

W niedzielę 7 lipca miał miejsce drugi z serii turniejów siatkówki plażowej, organizowanych przez Stowarzyszenie Sportowe Fair Play. Te zawody to okazja do aktywnego spędzenia czasu w wakacje dla młodzieży i dorosłych.

REKLAMA

W rozgrywkach w kategorii OPEN wzięło udział 8 par, które zostały podzielone na dwie grupy. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, do dalszej części awansowały cztery najlepsze duety. Zwycięski okazał się zespół Hampel/Świercz.

REKLAMA

– „Nasze stowarzyszenie przeprowadza w ciągu wakacji turnieje siatkówki plażowej, w sumie będzie ich sześć. Mamy otwarte turnieje serii OPEN oraz w sierpniu turnieje siatkówki plażowej MIX, na które serdecznie zapraszamy. Mamy nadzieję, że spotkamy się właśnie tutaj na OSiRze w pięknych okolicznościach” – informuje Waldemar Kania ze Stowarzyszenia Sportowego Fair Play.

Był to drugi turniej w cyklu w którym klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
1. Hampel/Świercz
2. Kuleta/Wojna
3. Żukowski/Czupryński

Następne zawody odbędą się w niedzielę 21 lipca. Kolejne turnieje będą rozgrywane: 28 lipca, 18 sierpnia i 25 sierpnia. Zgłoszenia przyjmowane są na maila [email protected] oraz pod numerem telefonu 510-974-923.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *