REKLAMA

Strażacy pracowali w nocy. Dziś w prognozie kolejne burze [zdjęcia]

Kilka powalonych drzew, podtopienia na posesjach i brak większych interwencji. Silna burza, która w nocy przeszła przez powiat konecki nie narobiła wielu szkód. Warto dodać, że wieczorne załamanie pogody w dużej mierze minęło nasz region, a burze przeszły między innymi przez sąsiedni powiat radomszczański.  Dziś kolejny dzień z niestabilną pogodą.

REKLAMA

Przewrócone drzewo w Koliszowach na drodze krajowej 74 i interwencja strażaków z OSP Ruda Maleniecka. FOTO: OSP Ruda Maleniecka

W nocy i nad ranem straż pożarna interweniowała do powalonych drzew w miejscowościach: Wąsosz (w gminie Fałków), Niebo (gmina Końskie) oraz na drodze krajowej 74 w okolicach miejscowości Koliszowy (gmina Ruda Maleniecka). Zostali wezwani także do Radwanowa, gdzie na na transformatorze pojawiło się iskrzenie.

Jak zapowiada Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej dzisiaj także czekają nas burze. Mogą one wystąpić jeszcze do południa, a następnie także wieczorem i w nocy. Ulewne deszcze mogą spaść zwłaszcza w czwartek oraz w godzinach wczesno porannych w piątek. A kolejne burze możliwe są także w piątek, sobotę oraz niedzielę.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *