REKLAMA

Studio wyborcze TKN: Bartłomiej Sienkiewicz, Koalicja Obywatelska

Między innymi o Państwie Polskim, które istnieje teoretycznie zdaniem naszego gościa za czasów rządów PiS rozmawialiśmy z Bartłomiejem Sienkiewiczem, liderem listy Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu RP w województwie świętokrzyskim. Nie zabrakło też dyskusji o najważniejszych problemach regionu… ale i o najsmaczniejszych pyzach, które serwuje Restauracja Śródmiejska w Końskich. 

REKLAMA

Bartłomiej Sienkiewicz to były Minister Spraw Wewnętrznych. Jest rodowitym kielczaninem i prawnukiem wielkiego polskiego pisarza Henryka Sienkiewicza. W naszym studio jeden z liderów Koalicji Obywatelskiej mówił między innymi o konieczności dobrego skomunikowania Konecczyzny z resztą Polski, co musi przełożyć się na ściągnięcie inwestorów na nasz teren. Sienkiewicz odniósł się też do ostatnich afer z udziałem czołowych polityków PiS – afery hejterskiej oraz związanej z kamienicą szefa NIK-u Mariana Banasia.

Mówiliśmy także między innymi o problemach przedsiębiorców, płacy minimalnej i stałym kryzysie w służbie zdrowia. Jakie są pomysły Bartłomieja Sienkiewicz i Koalicji Obywatelskiej w tych płaszczyznach? O tym dowiecie się oglądając Studio wyborcze TKN.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *