REKLAMA

Studio wyborcze tkn24. Piotr Bocheński: Nasz Powiat to jedyna słuszna droga dla rozwoju regionu

Do rozmowy w naszym studio przed ponownymi wyborami, które zaplanowano na 16 czerwca zaprosiliśmy przedstawicieli wszystkich komitetów, których kandydaci starają się o mandat. Jako pierwszy na nasze zaproszenie odpowiedział Piotr Bocheński – lider KWW ‚Nasz Powiat’. 

REKLAMA

Bocheński mówił o tym, że na jego listach dominują osoby, które nie są skażone polityką i nigdy wcześniej nie wikłały się w samorządowe boje. Lider ‚Naszego Powiatu’ zaprezentował skróconą wersję programu swojego ugrupowania – mówił między innymi o usprawnieniu procedur  w Starostwie np. poprzez szybsze wydawanie pozwoleń na budowę, o tym że trzeba rozpocząć procedurę promowania Sielpi oraz Czarnieckiej Góry jako miejscowości uzdrowiskowe, o tym że do szkół należy wprowadzać innowacyjne metody. Na pytanie o prywatyzację szpitala Bocheński odrzekł, że takiego tematu nie ma i jest pewien, że raczej żaden z komitetów nie bierze tego na poważnie.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z przedstawicielem kompletnego debiutanta na samorządowym polu, czyli z Piotrem Bocheńskim – liderem Komitetu Wyborczego Wyborców ‚Nasz Powiat’ – lista nr 1.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *