REKLAMA

Studniówki powiatu koneckiego w 2023 roku

Po pandemicznej przerwie i niewielkiej ilości bali maturalnych w zeszłym roku, studniówki wracają do powiatu koneckiego. Wiemy już, kiedy szkoły organizują swoje imprezy oraz w jakich miejscach. Jako pierwsi na parkiet wejdą uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich.

REKLAMA

Tylko pięć z siedmiu szkół średnich organizuje swoje bale. W tym roku z tego wydarzenia zrezygnował Zakład Doskonalenia Zawodowego w Końskich, gdzie jest tylko jedna klasa maturalna, która nie wykazała zainteresowania imprezą.

REKLAMA

Jako pierwsi, tym razem, będą bawić się uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich. Oni wejdą na parkiet Sali Bankietowej Astoria już 14 stycznia o godzinie 19:00. Udział weźmie prawdopodobnie około 100 osób. Następne szkoły organizują swoje bale tydzień później, czyli 21 stycznia, a będą to I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich, w tym przypadku wydarzenie odbędzie się o godzinie 19:00 w koneckim Markizie, o tej samej godzinie bawić się będą uczniowie i nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego w Stąporkowie, którzy ulokują się w Astorii. Prawdopodobnie udział weźmie około 50 osób. Sezon studniówkowy 2023 zamkną dwie szkoły. 28 stycznia na parkiety wejdą uczestnicy z II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie, którzy bal organizują o godzinie 19:00 w Markizie, natomiast maturzyści z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Końskich spędzą ten wieczór w Astorii, także rozpoczynając go o godzinie 19:00, w tym przypadku bawić się będzie prawdopodobnie około 140 osób.

Terminy koneckich studniówek:

  1. ZSP nr 1 w Końskich – 14 stycznia, godzina 19:00, sala Astoria
  2. I LO w Końskich – 21 stycznia, godzina 19:00, lokal Markiz
  3. LO w Stąporkowie – 21 stycznia, godzina 19:00, sala Astoria
  4. II LO w Końskich – 28 stycznia, godzina 19:00, lokal Markiz
  5. ZSP nr 3 w Końskich – 28 stycznia, godzina 19:00, sala Astoria

Już teraz zapraszamy Was do śledzenia w naszym portalu i telewizji relacji ze wszystkich studniówek!

REKLAMA

Dodaj komentarz