REKLAMA

Kronika policyjna: pijany kierowca, niszczenie mienia, włamanie

W naszej kronice policyjnej zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu koneckiego tym razem między innymi o zniszczonym audi w Końskich, pijanym kierowcy w gminie Fałków oraz włamaniu na terenie gminy Smyków.

REKLAMA

Gmina Końskie: 

REKLAMA

Na terenie jednego z parkingów w Końskich tuż przed świętami Bożego Narodzenia nieznany sprawca dokonał zarysowania powierzchni lakierniczej czterech elementów pojazdu awudi. Właściciel oszacował straty powstałe w wyniku uszkodzeń na 2800 złotych.

Gmina Smyków: 

Sprawca włamał się do domu jednorodzinnego, skąd dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 1100 złotych oraz biżuterii złotej i srebrnej o wartości 8000 złotych.

Gmina Fałków:

W poświąteczny poniedziałek w miejscowości Fałków policjanci z koneckiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki BMW. W trakcie sprawdzania stanu trzeźwości okazało się, że 34-latek miał w swoim organizmie ponad promil alkoholu. Teraz nieodpowiedzialny mężczyzna stanie przed sądem. Za to przestępstwo może mu grozić kara do 2 lat pobawienia wolności, kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz wysoka grzywna.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *