REKLAMA

Świetna zabawa na Dzień Dziecka w Końskich! [wideo, zdjęcia]

W niedzielne popołudnie Miejsko-Gminny Dom Kultury z Końskich zaprosił do zabawy z okazji Dnia Dziecka.  W Parku Miejskim zorganizowano specjalny festyn. Na miejsce przybyło mnóstwo rodziców wraz ze swoimi pociechami. Zobaczcie w materiale wideo i na zdjęciach jak wyglądała zabawa.

REKLAMA

„Z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy festyn rodzinny koło Egipcjanki. Cieszę się, że trafiliśmy z pogodą i świetnie, że jest z nami tyle osób” – powiedział nam Piotr Salata, dyrektor koneckiego Domu Kultury.

Na scenie letniej prezentowali się wokaliści na co dzień uczęszczający na zajęcia w placówce. Przybyli obserwować mogli także pokazy taneczne. Natomiast multum atrakcji czekało obok sceny – to między innymi malowanie buziek, pokazy baniek mydlanych, poczęstunek słodką watą cukrową, czy cieszące się ogromnym zainteresowaniem karuzela i dmuchane zamki.

REKLAMA

Park Miejski w niedzielne popołudnie przeżywał prawdziwe oblężenie. Na miejscu funkcjonowały też stoiska plastyczne oraz ceramiczne, a przy nich każde dziecko pod okiem instruktorów mogło stworzyć swój własny obraz lub ulepić gliniane naczynie. Pokaz pierwszej pomocy dawali koneccy harcerze, a policjanci prezentowali stoisko profilaktyczne.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *