REKLAMA

Święto Narodowe Trzeciego Maja w Stąporkowie indywidualnie i wirtualnie

Ze względu na stan epidemii w tym roku burmistrz Stąporkowa Dorota Łukomska, samorząd oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają do uczczenia 229 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja we własnym gronie i wirtualnie. 

REKLAMA

„W tym roku spotykamy się wirtualnie. Choć jesteśmy sercem i pamięcią pełnymi wspomnień z minionych lat i tęsknoty za bliskością drugiego człowieka i wspólnej celebracji – nie tylko świąt narodowych” – mówi dyrektor MGOKiS Katarzyna Sorn i dodaje: „W dniu 2 maja organizowaliśmy zawsze Rajd z Flagą. W tym roku VI Rajd z Flagą będziemy przemierzać indywidualnie zabierając ze sobą flagę na krótszy lub dłuższy spacer i prosząc Was o wklejanie zdjęć z flagami pod linkiem do wydarzenia utworzonym na facebooku”.

REKLAMA

W niedzielę 3 maja będzie można obejrzeć program artystyczny, a link do niego zostanie opublikowany w wyżej wspomnianym wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.staporkowmgokis.pl. Wiązankę pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego w Stąporkowie w imieniu wszystkich mieszkańców, stowarzyszeń, organizacji, związków, instytucji, placówek oświatowych złoży burmistrz Dorota Łukomska.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *