REKLAMA

Święto Rudy Malenieckiej w tanecznym rytmie [wideo, zdjęcia]

Dwa koncerty zespołów prezentujących muzykę taneczną były głównymi atrakcjami święta gminy Ruda Maleniecka, które w sobotę zorganizowano na placu za miejscową Szkołą Podstawową. Zobaczcie relację wideo i foto z tego festynu. 

REKLAMA

Świętowanie rozpoczęło się już tuż po 15 kiedy to sceną zawładnęli młodzi artyści z terenu gminy. O 17:00 miało miejsce oficjalne otwarcie festynu, a głos zabrał wójt Rudy Malenieckiej Leszek Kuca. Towarzyszyli mu także radni z przewodniczącym Rady Gminy Piotrem Tarasińskim na czele. Obecni byli także samorządowcy z innych zaprzyjaźnionych jednostek, radni gminni i powiatowi.

REKLAMA

Na placu festynowym nie zabrakło licznych animacji dla najmłodszych, dmuchanych zamków, a także stoisk z pysznym jedzeniem przygotowanym przez gospodynie wiejskie. O atrakcje zadbali także druhowie z OSP Ruda Maleniecka, którzy pokazywali swój sprzęt, ale i zaprezentowali pokaz umiejętności bojowych.

Dużym zainteresowaniem cieszył się spektakl „Bajeczna Fiesta” w wykonaniu teatru Kultureska. Jednak największe tłumy przybyły na koncerty grup disco-polo. Najpierw zaśpiewał zespół FOX, a po nim grupa Extazy. Święto gminy zakończyła zabawa taneczna pod chmurką prowadzona przez DJ’a.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *