REKLAMA

Szkoła w Kazanowie dostała dozownik do płynu dezynfekującego [zdjęcia]

W ramach programu Ministerstwa Edukacji Narodowej szkoły mogły składać wnioski o otrzymanie automatycznych dozowników oraz płynu do dezynfekcji. Pierwszą z placówek w powiecie koneckim, która takie wsparcie otrzymała jest Zespół Placówek Oświatowych w Kazanowie.

REKLAMA

Oprócz dozownika szkoła w Kazanowie otrzymała także zapas płynu do dezynfekcji -„Otrzymaliśmy automatyczny dozownik wraz z 50 litrami płynu do dezynfekcji. Bardzo się cieszymy, że takie urządzenie stanęło w naszym szkole. Spełni bardzo ważną rolę w kwestii bezpieczeństwa zarówno naszych nauczycieli, jak i uczniów” – mówił nam dyrektor ZPO w Kazanowie Paweł Milcarek.

REKLAMA

Inicjatywa Ministerstwa Edukacji Narodowej spowodowana jest profilaktyką mającą na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jednym z podstawowych środków ochrony przed COVID-19 jest właśnie częste mycie i dezynfekcja rąk.

Dyspensery przekazywane są na bezpłatne użytkowanie na 18 miesięcy, objętych gwarancją i serwisem producenta. Po tym czasie po stronie szkoły pozostaje kwestia ewentualnej dalszej współpracy w zakresie użytkowania dyspensera.

Zdjęcia (Paweł Milcarek):

REKLAMA

One thought on “Szkoła w Kazanowie dostała dozownik do płynu dezynfekującego [zdjęcia]

  1. Cieniutko w powiecie, skoro wydarzeniem jest umieszczenie w szkole dozownika do płynu. I wy się dziwicie, że młodzi nawet na czworakach uciekają z tych okolic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *