REKLAMA

Szkoły ponadpodstawowe otrzymają nowy sprzęt

Powiat Konecki pozyskał środki finansowe na zakup sprzętu do szkół ponadpodstawowych w ramach realizacji rządowego programu „Aktywna tablica”.

REKLAMA

W ramach programu zakupione zostanie sześć interaktywnych monitorów dotykowych, dwóch laptopów, dwóch tablic interaktywnych z projektorem ultrakrótkoogniskowym oraz dwóch zestawów głośników lub innych urządzeń pozwalających na przekaz dźwięku.

REKLAMA

Sprzęt trafi do: Technikum nr 1 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich, Branżowej Szkoły I Stopnia nr 2 im. Antoniego Piwowarczyka w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich, Liceum Ogólnokształcącego oraz do Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie oraz Branżowej Szkoły Specjalnej I Stopnia Zdzisławy i Stanisława Bytnarów w Baryczy.

Każda z zakwalifikowanych szkół otrzyma wsparcie w wysokości 17 500 zł, z czego z dofinansowania w ramach rządowego programu „Aktywna tablica” 14 000 zł, a wkładu własnego powiatu 3 500 zł. Całkowita wartość projektu: 87 500 zł.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *