REKLAMA

Sztuka Bycia kontynuuje działanie. Młodzież zaprosiła na piknik nad wodą [zdjęcia]

Sztuka Bycia to projekt społeczny, który do niedawna działał w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Okazuje się, że po podsumowaniu działań młodzież nie rezygnuje jednak z idei, a wręcz zapowiada jej rozwijanie. W sobotę, na koneckich błoniach, odbyło się otwarte piknikowe spotkanie z pogaduchami.

REKLAMA

REKLAMA

Wydarzenie rozpoczęło się w godzinach porannych. Każdy chętny mógł wziąć koc, coś do jedzenia i picia i dołączyć do grzejących się w słońcu uczestników. Pogoda na koneckich Browarach dopisała. Cel spotkania opisała organizatorka Alicja Woźniak:

„Spotkaliśmy się, aby porozmawiać na temat pasji i inspiracji, dzieląc się tym, co motywuje nas do działania. Wspólnie zastanawialiśmy się, czym dla każdego z nas jest Sztuka Bycia, i wymienialiśmy się doświadczeniami związanymi z uważnym i autentycznym życiem. W miłej atmosferze mówiliśmy o tym, za co jesteśmy wdzięczni, co cenimy w codziennym życiu oraz jakimi wartościami się kierujemy. Dzieliliśmy się również swoimi spostrzeżeniami i refleksjami, co umożliwiło nam lepsze zrozumienie siebie nawzajem i stworzyło inspirującą przestrzeń do dalszego rozwoju”

Co ciekawe, w trakcie spotkania chętnie dołączały osoby, które przypadkowo były w pobliżu. Chętni mogli zastanowić się nad swoimi życiowymi wartościami i omówić je z innymi. Wszyscy przede wszystkim spędzili razem czas przy rozmowie twarzą w twarz, na łonie natury, bez potrzeby użycia telefonu.

Sztuka Bycia zapowiada, że to nie koniec działań młodzieży. Grupa zamierza rozwijać się i prowadzić kolejne projekty, tym razem nie w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *