REKLAMA

Szymon Hołownia we wtorek w Końskich!

Lider ruchu politycznego Polska 2050 Szymon Hołownia we wtorek odwiedzi Końskie. Spotka się z mieszkańcami, a następnie odpowie na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej. 

REKLAMA

Szymon Hołownia do Końskich przybędzie o godzinie 10:00. Najpierw ma spotkać się z przedsiębiorcami działającymi w okolicach targowicy miejskiej, a także rozmawiać z osobami dotkniętymi rosnącymi cenami, w tym cenami za media. O godzinie 11:00 jest planowana konferencja prasowa również w okolicach targowiska z udziałem osób dotkniętych przez drożyznę i Polski Ład.

REKLAMA

Szymon Hołownia przez lata pracował jako dziennikarz i autor książek. Karierę polityczną rozpoczął od startu w wyborach prezydenckich 2020 roku, uzyskał w nich trzeci wynik (13,87% głosów). Hołownia założył też ruch polityczny Polska 2050, który według wszystkich sondaży jest obecnie trzecią siłą polityczną w Polsce.

REKLAMA

12 thoughts on “Szymon Hołownia we wtorek w Końskich!

 1. ?? pisze:

  Celebryta tvnowski chce na targu w Końskich rozmawiać o drożyźnie i biedzie.
  Śmiać się czy płakać?

 2. bikom pisze:

  Przyjedzie „alternatywa” PO, KO tych co zaorali nasz i okoliczne regiony, tylko co on tu chce zamykać, jak tu nic nie ma ?

 3. Janusz pisze:

  Dla tej pisowskiej partii każdy rozgarnięty i wykształcony, czy to inżynier czy lekarz czy inny dobrze opłacany specjalista to cwaniak – wróg. Co innego tępy emeryt, patus na zasiłku czy inny robol z najniższą krajową to jest elektorat.

  • Zniesmaczony pisze:

   Rozumiem że na PO głosują „ynteligenci” – czyli zakompleksieni ludzie, których jedynymi argumentami są wyzwiska i obrażanie ludzi o innych poglądach niż ich własne, najczęściej po zawodówce czy najwyżej ze średnim, którzy swoje braki intelektualne czy braki w wykształceniu chcą sobie zrekompensować głosowaniem na PO i oglądaniem TVN-u. No cóż może rozczaruję „żelazny elektorat” PO ale głosowanie na jakąś partię nie świadczy o czyjejś inteligencji

 4. @polka pisze:

  Teraz wszystko jest wykorzystywane przeciwko rządzącym. Ciekawe, jak byłoby, gdyby prezydentem lub premierem był np. Hołownia… Nie byłoby drożyzny, skoro ceny na żywność i usługi wzrosły znacząco na całym świecie? Wszędzie pandemia spowodowała takie problemy, ale opozycja wykorzystuje to do swoich interesów!!!

  • M pisze:

   Podatki w Polsce spowodowała pandemia na świecie? Ciekawe w co jeszcze ludzie uwierzą co mówią w TVP Propaganda. Chleb też sprowadzamy z innych krajów że tak cena rośnie? Jak podnosimy podatki to producenci/pracodawcy podnoszą ceny. Kaczor naobiecywał, porozdawał dla elektoratu to teraz zabiera, oczywiście tylko tym co coś mają bo tym co dał to nie ma z czego zabrać.

 5. ewa pisze:

  Jak dobrze że można poznać zdanie,oraz poziom inteligencji osób pseudo-liberalnych.
  Wiedza ta nie pozostawia złudzeń w kwestiach ewentualnych rządów,a co za tym idzie naszej przyszłości.

 6. Grzegorz pisze:

  Brawo Szymon, widać że się nie bałeś pisiorów👍

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *