REKLAMA

Tęcza Gowarczów przegrywa, GLKS Fałków wygrywa derby z Kamienną Wolą

Świętokrzyska A Klasa rozgrywała w miniony weekend 4. kolejkę w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Znajdują się tam trzy drużyny z powiatu koneckiego – Tęcza Gowarczów, która przegrała u siebie z drużyną z Ćmińska wynikiem 2:5, a także Radiator$ Stąporków i KS Smyków, które miały zmierzyć się ze sobą. Do spotkania jednak nie doszło. W Świętokrzyskiej B Klasie przeciwko sobie stanęły dwie drużyny z powiatu koneckiego – GLKS Fałków i KS Kamienna Wola. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla piłkarzy z Fałkowa, którzy byli gospodarzami spotkania.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Obecnie KS Smyków zajmuje przedostatnią, 13. lokatę w tabeli w A Klasie z 4 przegranymi na koncie, a dwa miejsca wyżej plasuje się Tęcza Gowarczów z bilansem 1 remis oraz 3 przegrane, natomiast najlepiej wśród drużyn powiatu koneckiego jak dotąd prezentuje się drużyna Radiator$ Stąporków piastująca 6. miejsce w tabeli z bilansem dwóch wygranych i jednym remisem.

Po drugiej kolejce w Świętokrzyskiej B Klasie, w ramach której spotkania rozegrano w miniony weekend najlepiej w tabeli wygląda GLKS Fałków z jedną wygraną oraz jednym remisem i zajmuje 3. pozycję w tabeli. Jedną wygraną oraz jedną przegraną na koncie ma KS Kamienna Wola. Drużyna zajmuje 5. miejsce w tabeli.

REKLAMA

Już podczas kolejnego weekendu w ramach 5. kolejki A Klasy piłkarze ze Smykowa będą gościć u siebie Lechię Strawczyn, Radiator$ Stąporków pojadą do Kielc podjąć drużynę Polonia Białogon, natomiast Tęcza Gowarczów zagra na wyjeździe z Samsonem Samsonów. 3. kolejka B Klasy oznacza wyjazdowy mecz dla piłkarzy z Fałkowa, gdzie zmierzą się z Politechniką Świętokrzyską Kielce, a KS Kamienna Wola będzie gościć u siebie Spartę Strawczynek.

REKLAMA

Dodaj komentarz