REKLAMA

TKN24 Końskie. Rusza nowa telewizja w sieci kablowej! [WIDEO]

TKN24 od teraz można także oglądać w sieci kablowej Koneckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. To dotarcie do blisko czterech tysięcy mieszkań i być może nawet kilkunastu tysięcy telewidzów. Nasze materiały możecie więc już oglądać także w tradycyjnej telewizji codziennie od 8:15 do 21:15, a w weekendy całodobowo. 

REKLAMA

tkn24.pl stworzyliśmy z nadzieją na odmianę rynku medialnego Konecczyzny. Portal oraz kanał na YouTube miały się wzajemnie uzupełniać. Polubiliście nas o czym świadczy ponad 20 tysięcy fanów na Facebooku, blisko 9 tysięcy subskrypcji kanału YouTube i blisko 3 tysiące followersów na Instagramie.  Od 2,5 roku pracujemy już nie zdalnie, a w redakcji, która mieści się w pawilonie KSM przy ulicy Wojska Polskiego 3. Tutaj mamy też studio nagraniowe.

I chociaż miesięcznie portal notuje nawet milion odsłon to zawsze chcieliśmy też dotrzeć do innych grup docelowych – choćby seniorów, których przecież tak wielu jest w Końskich. Zrodził się więc pomysł by nasze produkcje wideo znalazły się w sieci kablowej. Wiedzieliśmy, że wcześniejsze próby tworzenia w naszym mieście „kablówki” nie udawały się. To nas nie zniechęciło i po wielu zabiegach, ogromie pracy możemy emitować program telewizyjny pod nazwą TKN24 Końskie w sieci kablowej Koneckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

REKLAMA

Nie byłoby tego bez podpisania porozumienia z samą spółdzielnią, która to jest właścicielem sieci kablowej. –„Życzę powodzenia w emisji tego programu. Myślę, że dla mieszkańców będzie to ciekawa oferta. Będzie to już 103 program w naszej telewizji. Dotychczas emitujemy 102 programy w systemie cyfrowym, z czego 61 w systemie HD. Ten będzie na pewno jednym z ciekawszych dla naszych mieszkańców”  – mówił Jacek Martyka, prezes Koneckiej Spółdzielni Mieszkaniowej podczas podpisywania dokumentu.

TKN 24 Końskie nadaje na podstawie koncesji przyznanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji na okres 10 najbliższych lat. Już dziś zapraszamy Państwa do oglądania naszych nowych i archiwalnych materiałów w waszych telewizorach. W przypadku problemów ze znalezieniem kanału należy kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Telewizji KSM Końskie: 41 375 01 73.

Ramówka telewizji cały czas będzie ewoluować. W najbliższych tygodniach i miesiącach wzbogacimy ją cykliczne magazyny: Konecki Flesz, Konecki Sport, Najważniejsze Informacje, TKN Studio, Będzie się działo. Prosimy też o wyrozumiałość, bo przecież początki zawsze są trudne!

A osoby zainteresowane współpracą z nami lub stażem zachęcamy do kontaktowania się z redakcją przy ulicy Wojska Polskiego 3/107, a także na adres mailowy: [email protected]

TKN24 od teraz już nie tylko w internecie, ale i w sieci kablowej Koneckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Zapraszamy do oglądania!

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *