REKLAMA

TKN Studio: Radni Helena Rozmus, Ernest Kruk, Mariusz Brzozowicz, odcinek 82

Oburzeni wystąpieniem przewodniczącego Rady Miejskiej w Końskich Piotra Słoki radni Helena Rozmus (PiS), Mariusz Brzozowicz (PiS) oraz Ernest Kruk (Porozumienie Samorządowe TKN) odwiedzili nasze TKN Studio by wytłumaczyć wszystkie aspekty związane z niską frekwencją podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej (o tym TUTAJ). 

REKLAMA

O czym mówili radni? Uzasadniali oni swoje nieobecności, ale i wyrażali oburzenie zachowaniem przewodniczącego Słoki. Przedstawiciele mieszkańców zwracali także uwagę na to, że w ich mniemaniu za duża ilość sesji nadzwyczajnych dezorganizuje pracę całej Rady Miejskiej. Zapraszamy do obejrzenia całego wystąpienia radnych w specjalnym wydaniu TKN Studio w naszej telewizji.

REKLAMA

REKLAMA

18 thoughts on “TKN Studio: Radni Helena Rozmus, Ernest Kruk, Mariusz Brzozowicz, odcinek 82

 1. lutek pisze:

  proszę wziąć się do roboty. wielcy politycy. Ten pan co tak pięknie gestykuluje , to KTO TO JEST??????? Pan Słoka też do roboty. SESJE POLIKWIDOWAĆ, NIE BĘDZIE PROBLEMU

 2. art 19 ust 2 www. pisze:

  Już dawno temu pisałem na forum TKN24 ,że Słoce pomyliły się funkcje jakie pełni w Radzie Miasta. Z przewodniczącego RM , stał się nie tylko adwokatem burmistrza ale katem opozycji. Wyborco , głęboko zastanów się zaczym odasz głos kogo wybierasz .

 3. Leszek. pisze:

  Pamiętam jak ten Pan umoralniał na sesji opozycję dlaczego głosuje przeciw, to tak jakby alkoholik umoralniał pijanego dlaczego pije. Opozycji j prawem jest pytać i oczekiwać odpowiedzi .A na sesjach kto ogląda , to widzi kto zdaje pytania kto jest aktywny .Kto pyta nie błądzi. To mamy jak mamy.

 4. ALVUŚ pisze:

  Tak przypadkowo przeczytałem ten artykuł ….Panią Rozmus poznałem w szkole jakieś 27 lat temu , jeszcze nikt nie wiedział co ten mały kurdupel z PiSu będzie wyprawiał a ona już była niesamowita. Gdyby wtedy poznała Jarka , kto wie kim by tą Pani dzisiaj była.

 5. Konecczanka pisze:

  Zmiana pokoleniowa już daaawno temu powinna nastąpić. Dopóki młodzi się za wszystko nie wezmą to będzie jak jest.

 6. Wyborca pisze:

  Czyli Słoka wykraczał poza swoje kompetencje ?

 7. xyz pisze:

  Chcieliście być radnymi, wybrano was , bierzecie diety, to należy brać udział w sesjach a nie przeżywać i czuć się obrażonymi i ubolewać nad tym ,że przewodniczący was zrugał za nieobecność na sesji. Każdemu wolno krytykować osoby publiczne i nie ma się tu co obrażać. To że nie skrytykował innych nieobecnych nie ma tu żadnego znaczenia.

 8. Leszek. pisze:

  do xyz Bo dla ciebie nic nie ma znaczenie . Przepisy ,kultura osobista ,równe traktowanie dla ciebie to są wszystko obce rzeczy, To twój problem.

 9. ZSZ nr 1 pisze:

  Pani Hela … inteligencja i kultura osobista poniżej najniższej normy … jako pedagog … wykute 2 wzory a na pytanie „dlaczego tak” odpowiedź „bo tak” żenada !!!

 10. j-23. pisze:

  Czy to prawda , że niektórzy radni mają chorobę alkoholową .

 11. pleśnik pisze:

  Co na to wszystko zgubiona strzelba.

 12. zzz pisze:

  polityka to jedno bagno albo grasz do jednej bramki a jak nie to wypad

 13. Wyborca pisze:

  Do zzz masz sto procent racji to ludzi bez zasad o niskim morale dla władzy i kasy zrobią wszystko.Jak z komuny kto nie znani przeciw nam a w kościele w pierwszym rzędzie , nie znoszą prawdy i krytyki .

 14. Mac pisze:

  PiS właśnie tak rządzi dzieli ludzi na prawdziwych Polaków i drugi sort, zakamuflowaną opcje niemiecką, hołotę. Powinno się nie płacić za nieobecność w pracy.

 15. zzz pisze:

  PIS to nie prawdziwi polacy tylko fanatycy wierzący we wszystkie kłamstwa swojego guru ,dali się kupić za 500 zł i 13,14 emeryture ,nisko się cenią

 16. Leszek pisze:

  Radni burmistrza według Sloki to są fakty osoby słabo wykształceni .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *