REKLAMA

TKN Studio: Sylwia Żochowska (Nowa Lewica), odcinek 92

W najnowszym odcinku TKN Studio naszym gościem jest Sylwia Żochowska – nr 23 na liście Nowej Lewicy w wyborach do Sejmu RP. 

REKLAMA

Sylwia Żochowska to twórczyni Koła Gospodyń Wiejskich w Maleńcu w gminie Ruda Maleniecka. Do Sejmu kandyduje by zmienić los kobiet, zwłaszcza tych mieszkających na wsi. W naszym studio pytaliśmy ją o prawa kobiet, ale i sprawy lokalne, w tym o koalicję ludzi Lewicy z PiS-em w Radzie Powiatu Koneckiego.

REKLAMA
REKLAMA

4 thoughts on “TKN Studio: Sylwia Żochowska (Nowa Lewica), odcinek 92

  1. Mefisto pisze:

    Nie ma pracy dla kobiet z wyższym wykształceniem, bo jest praca fizyczna, a tą może wykonywać każdy. A że tylko nieliczni wykonują ją najszybciej i najdłużej, to wystarczy na istniejące miejsca pracy. Reszta niech wyjeżdża.

  2. Adamm pisze:

    Widać pani z Warszawy słabo zorientowana i w partii i w regionie z którego kandyduje i nie wie, że koledzy z partii zajmują stanowiska kierownicze tak jak z-ca dyrektora w PUP w Końskich . Jeśli to miała być reklama pani osoby i Nowej Lewicy to powiem delikatnie: słabo poszło 😂

  3. Zibik pisze:

    A dlaczego Lewica ma dbać o prawa kobiet, a nie dbać o prawa mężczyzn. I po co tak dzielić społeczeństwo ? A skoro tak dbać chcą o prawa kobiet, to kto zawalczy o mężczyzn i ich prawo do odszkodowań, za lata wychowania nie swoich dzieci czy lata pobierania alimentów na dziecko nie będące biologicznym dzieckiem mężczyzny ?

Dodaj komentarz