REKLAMA

TKN Studio: Wojciech Owczarek, odcinek 75

Radny powiatowy i jak się okazuje kandydat na stanowisko burmistrza Końskich Wojciech Owczarek był naszym kolejnym gościem w TKN Studio. Zobaczcie tę rozmowę. 

REKLAMA

Wojciech Owczarek to radny Rady Powiatu Koneckiego z ramienia komitetu Nowy Powiat Roberta Plecha. W ubiegłym roku mianem „kandydata na kandydata na burmistrza” określił go wicestarosta Wiesław Skowron. Sam radny zamieszkujący Nowy Kazanów pod Końskimi nie zaprzeczył, a teraz potwierdził, że będzie ubiegał się o ten urząd.

W TKN Studio rozmawialiśmy o motywacjach do startowania, problemach jakie Owczarek dostrzega w gminie Końskie oraz o receptach na uzdrowienie tych bolączek. Zapraszamy do oglądania.

REKLAMA

REKLAMA

6 thoughts on “TKN Studio: Wojciech Owczarek, odcinek 75

 1. Iwona pisze:

  Bardzo fajny, merytoryczny wywiad. Dziękuję za poruszenie tematu nietrafionej inwestycji w centrum miasta. Mam nadzieję, że dożyję czasów kiedy skwerek w Końskich znowu się zazieleni😊.

 2. Pilot zielony pisze:

  Ìwona! Na pewno się zazieleni. Żyjemy w takich czasach, że są zielone płytki, albo zielona farba 😉 . Chociaż lądowisko dla helikopterów wiozących prominentnych rządzacej partii raczej powinno być niebieskie. 🙂

 3. Konecczanka pisze:

  W dzisiejszych czasach ludzie krótko żyją a drzewa niestety długo rosną…
  A ten Plac Defilad to już Rynkiem nie będzie.

 4. Włodek pisze:

  Zacznijmy od rozliczenia P. Owczarka od obiecanego remontu ( wymiana nawierzchni) drogi Modliszewice – Kazanów. Termin zakończenia inwestycji 1 listopada 2022.
  „Na Wszystkich świętych pojedzie Pan po nowej nawierzchni” Słowa P. Wojciecha z wiosny 2021 r.

  • Wojciech Owczarek pisze:

   Obecnie mamy 4 maja 2022 r. czyli do 1 listopada jeszcze trochę zostało. Na w/w odcinek powiat złożył wniosek (z sukcesem). Powiat wykona go samodzielnie a inwestycja powiększona będzie o Stary Kazanów i Brody. Gdy „zbierałem” podpisy mieszkańców Modliszewic i Kazanowa pod pismem o remont tejże drogi, informowałem o przybliżonej dacie, którą warunkowałem przyłączeniem się do inicjatywy Gminy Końskie. Takowe wsparcie jednak nie nastąpiło pomimo wcześniejszych deklaracji pisemnych, że ten odcinek jest na liście ewentualnych wspólnych inwestycji. Wobec powyższego lada chwila ogłoszony będzie przetarg na remont, niestety powiat wykona go sam bez udziału gminy i niestety przesunie się to w czasie.

 5. lnow pisze:

  Tu jest wiocha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *