REKLAMA

Top Rent. Wypożyczalnia samochodów Końskie [wideo, zdjęcia]

TOP RENT WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KOŃSKIE mieści się przy ulicy Fabrycznej 5 w Końskich i oferuje całodobowo krótko i długotrwały wynajem samochodów dostawczych, 9-osobowych oraz osobowych. Wynajem możliwy jest z kierowcą lub bez. Telefon kontaktowy: 722-012-002. Do wynajmu zaprasza prowadzący tę działalność Paweł Dróżdż. Firma prowadzi także usługi transportowe na terenie całego kraju!

REKLAMA

W ofercie przedsiębiorstwo posiada 15 samochodów marek Renault, Opel, Iveco, Volkswagen, Fiat, Peugeot, Citroen. Każdy typ, od małego pojazdu, do dużego busa. Możliwy jest wynajem zarówno z kierowcą, jak i bez niego. Wypożyczenie odbywa się bez opłaty kaucji. Firma wystawia faktury vat.

Istnieje możliwość z korzystania z bezpłatnego, monitorowanego miejsca parkingowego na czas wynajmu. Przedłużenie długości najmu odbywa się bez dodatkowych opłat. Wypożyczalnia jest całodobowa. Wszystkie samochody są zadbane, czyste i w pełni sprawne. Odbiór aut może mieć miejsce w siedzibie firmy w Końskich, ale istnieje także możliwość dostarczenia pojazdu do klienta.

REKLAMA
Dodatkowo firma świadczy także każdego rodzaju usługi transportowe – choćby związane z przewozem osób, również na dalsze trasy po terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu!

Cennik:
Wynajem na 1-2 doby 200 zł
Wynajem powyżej 2 dni 170 zł doba
Wynajem powyżej 6 dni 150 zł doba
Wynajem powyżej 2 tygodni 140 zł doba
Wynajem na miesiąc i więcej 130 zł doba
Z kierowcą – do uzgodnienia
Wynajem długoterminowy – do uzgodnienia
Ceny nie posiadają żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów, zadzwoń i przekonaj się sam!

Top Rent Wypożyczalnia Samochodów Końskie, 
Końskie ul. Fabryczna 5
telefon: 722-012-002
Facebook – TUTAJ

Zdjęcia:

ogłoszenie płatne

 

REKLAMA

Dodaj komentarz