REKLAMA

Trwa nabór wniosków dla osób długotrwale bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Końskich w dalszym ciągu prowadzi nabór wniosków w ramach środków EFS + dla osób długotrwale bezrobotnych na staże, prace interwencyjne, jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej i refundacje kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

REKLAMA

PUP priorytetowo traktuje osoby bezrobotne należące do grup znajdujących się w trudnej sytuacji na rynku pracy zidentyfikowanych na poziomie regionalnym, tj. m.in. osób długotrwale bezrobotnych (oznacza to bezrobotnego pozostającego w rejestrze powiatowego urzędu pracy łącznie przez okres ponad 12 miesięcy w okresie ostatnich 2 lat, z wyłączeniem okresów odbywania stażu i przygotowania zawodowego).

REKLAMA

Urząd zaprasza do współpracy osoby długotrwale bezrobotne oraz przedsiębiorców/pracodawców. Szczegółowe informacje u przypisanych doradców klienta. Wnioski i kryteria w zakresie powyższego naboru można pobrać na stronie www.konskie.praca.gov.pl w zakładkach: DLA BEZROBOTNYCH I POSZUKUJĄCYCH PRACY oraz DLA PRACODAWCÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW.

REKLAMA

One thought on “Trwa nabór wniosków dla osób długotrwale bezrobotnych

  1. bezrobotny pisze:

    Jednym słowem…PUP dalej nic nie robi…wstyd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *