REKLAMA

Trzeźwe święta na koneckich drogach [wideo]

To były trzeźwe i dosyć spokojne święta Bożego Narodzenia na drogach powiatu koneckiego. Przez trzy świąteczne dni doszło do ośmiu zdarzeń drogowych, zatrzymano tylko jednego nietrzeźwego kierującego. 

REKLAMA

Przez wigilię, pierwszy oraz drugi dzień świąt Bożego Narodzenie na terenie powiatu koneckiego doszło do siedmiu kolizji. Cztery z nich miały miejsce na terenie gminy Końskie, po jednej zaś w gminach Radoszyce, Smyków i Fałków. W tej ostatniej było to groźnie wyglądające dachowanie na drodze krajowej 42, w związku z czym na krajówce miały miejsce kilkugodzinne utrudnienia. W gminie Końskie do zdarzeń dochodziło w samych Końskich – na ulicy Lipowej oraz Spacerowej, w Modliszewicach i w Nieświniu. W gminie Radoszyce w Jacentowie.

Z kolei w gminie Smyków w kolizji udział wziął jedyny zatrzymany przez te święta nietrzeźwy kierujący. Podczas minionych świąt miał miejsce także jeden wypadek – w wigilijny poranek na rondzie Przemysława Gosiewskiego w Końskich zderzyły się fiat i volkswagen. Po zdarzeniu jedna osoba trafiła do szpitala.

REKLAMA

Dodajmy, że specjalna policyjna akcja trwa do końca weekendu, a policja będzie ją podsumowywać w poniedziałek.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *