REKLAMA

Tu chodzi o zbiórkę krwi. Przed nami Motoserce 2018 [wideo]

Motoserce to impreza, która powraca na kulturalną mapę Końskich po roku przerwy. Jej głównym celem jest zachęcenie mieszkańców do oddawania krwi. Początek już w niedzielę o godzinie 9.30 w Parku Miejskim. 

REKLAMA

„Prawdę mówiąc już od minionego poniedziałku zbieramy krew w punkcie krwiodawstwa w Końskich. Tak będzie do niedzieli, a niedzielę w przy Domu Kultury będzie znajdował się ambulans z Kielc i tam będziemy zbierać krew.”  – tłumaczy nam Mirosław Motyl, President grupy motocyklowej „Czarna Flota”.

To właśnie o krew tutaj najbardziej chodzi. „Motoserce” to cykliczna i ogólnopolska, trwająca cały rok akcja zbiórki krwi pod patronatem Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych. Jednak jej zwieńczenie odbywa się w danym regionie jednego dnia, podczas specjalnego finału. Taki w Końskich odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

REKLAMA

„Cztery zespoły artystyczne wystąpią, później tradycyjnie o godzinie 15.00 rozpocznie się parada motocyklowa po ulicach Końskich. W międzyczasie cały czas prowadzona będzie zbiórka krwi, bo to jest główny cel. Dla każdego kto odda krew na konto Motoserca mamy w podarunku koszulkę z logo motoserca” – informuje Mirosław Motyl.

Koncerty rozpoczną się już o godzinie 10.00, a wystąpią zespoły: Milky Boys, S.Band, Amrou Kithin oraz Sufler. Przez cały dzień w Parku Miejskim będzie można podziwiać dziesiątki motocykli. Z kolei o 15.00 ulicami miasta przejedzie parada motocyklowa. Serdecznie zapraszamy do włączania się w to wydarzenie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *