REKLAMA

Turniej Tymbarka przełożony

„Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku” turniej piłkarski został przełożony z powodu pandemii. Zniecierpliwieni fani wyczekują daty nowego terminu piłkarskich rozgrywek.

REKLAMA

REKLAMA

„Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku” jest największym w Europie turniejem piłkarskim dla dzieci, organizowanym od 21 lat. W tym sportowym wydarzeniu uczestniczą również szkoły z powiatu koneckiego. Na naszym terenie koordynatorem jest Arkadiusz Jarząb, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Stadnickiej Woli. Wielu fanów piłkarskich starć czekało na informacje  związane z terminem rozpoczęcia rozgrywek.

Wiemy doskonale z jaką niecierpliwością czekaliście na informacje dotyczące XXII edycji turnieju „Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku”. Podobnie jak Wy, cieszyliśmy się perspektywą kolejnych spotkań z koleżankami i kolegami oraz możliwości rozegrania kolejnych meczów i turniejów. […]” – komentuje Maciej Cender, koordynator wojewódzki.

Niestety w związku z sytuacją pandemiczną w Polsce, termin XXII edycji turnieju został przełożony, a jego dokładana data na ten moment nie jest znana.

„Opierając się na prognozach lekarzy, mamy nadzieję, że za kilka miesięcy, do wiosny przyszłego roku sytuacja pandemiczna w Polsce zostanie na tyle unormowana, że będziemy mogli spokojnie i bez żadnych obaw zorganizować oraz przeprowadzić dla Was kolejne etapy zmagań” – dodaje koordynator. Informacja w sprawie nowego terminu turnieju zostanie ogłoszona, gdy tylko znana będzie jego data.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *