REKLAMA

Ty i Twoje miasto w filmie – konkurs z niesamowitą nagrodą

Ruszył konkurs „Ty i Twoje miasto w filmie”, dzięki któremu duża filmowa produkcja ze światowej sławy obsadą może zagościć w dowolnym miejscu w Polsce, także w naszym regionie! Producenci szukają ciekawych plenerów, interesujących miejsc oraz charyzmatycznych ludzi do serialu „No Second Chances”. Jest to też szansa dla młodych artystów, aby wejść w świat wielkiego kina oraz wystąpić razem z gwiazdami znanymi z ekranów telewizorów. 

REKLAMA

Foto: Halina Jasińska/Sowa Marketing

Konkurs to świetna okazja dla młodych artystów na wykazanie się swoją kreatywnością, postawienie pierwszego kroku jako scenarzysta oraz aktor, a także szansa na pokazanie całemu światu naszego pięknego, koneckiego regionu.

„No Second Changes” to medyczno-szpiegowski thriller, którego akcja rozpoczyna się w Pradze. Czterej znakomici lekarze trafiają do jednego pomieszczenia. Mają różne doświadczenia życiowe, rozmaite charaktery i teoretycznie nic ich ze sobą nie łączy.  Ścigani przez nieznanych wrogów pod przywództwem tajemniczego doktora Tsenga, zmuszeni są rozwiązywać decydujące o życiu i śmierci zagadki. Mimo dzielących ich różnic, muszą znaleźć nić porozumienia. W przeciwnym razie może dojść do dramatycznych rozstrzygnięć.

REKLAMA

„Liczymy na odzew ze strony nie tylko influencerów, ale również osób, które marzą o byciu aktorami, czy też pisarzami” – zdradza koproducent i jednocześnie juror konkursu, Damian Ratajczak – „W Polsce mieszka mnóstwo zdolnych i kreatywnych ludzi, czasami trzeba im stworzyć okazję do rozwoju, my tak właśnie chcemy działać. Tworzyć dobre kino, mając w zespole fantastyczne osobowości” – dodaje.

Serial pojawi się na popularnej platformie VOD. W jego obsadzie znajdują się m.in. Ilona Janyst, Paweł Sakowski, Daniel Mavrov, Alexander Nabiulin, Otto Sinclair, Tereza Simova. Reżyserem jest Gabriel Rodak, scenariusz napisał Amerykanin, Jason T. Madicus.

Regulamin konkursu oraz zarys fabuły i krótką charakterystykę głównych postaci serialu znajdziecie TUTAJ.

Osoby, które zdecydują się na udział w konkursie, muszą napisać scenę, którą producent wprowadzi do scenariusza serialu, a zdjęcia zrobi w miejscu wskazanym przez autora zwycięskiego skryptu. Dodatkowo autor odegra rolę napisanej przez siebie postaci. Konkursowy tekst należy opublikować w zarządzanych przez siebie social mediach (Facebook, Instagram, Twitter, blog) oraz oznakować go hasztagami #nosecondchances #tyitwojemiastowfilmie (w przypadku blogów autor musi użyć wyrażeń kluczowych „No Second Chances” oraz „Ty i Twoje miasto w filmie” oraz podać link: https://no2ndchances.com.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *