REKLAMA

Tylko Radiator$ i GLKS z punktami w niższych ligach

W weekend grały nasze zespoły w świętokrzyskich piłkarskich klasach A i B. Sprawdzamy jak im poszło. 

REKLAMA

Klasa A: 
Piąta w tabeli ekipa Radiatorsów ze Stąporkowa mierzyła się z dziesiątym Granatem Borki. Do przerwy nasi przegrywali na własnym boisku, a w drugiej połowie zdołali wyrównać. W przyszłą niedzielę stąporkowianie na wyjeździe zmierzą się z Victorią Mniów.

REKLAMA

Radiator$ Stąporków – Granat Borki 1:1 (0:1)
Gol dla Radiator$: Michał Włudarczyk
Radiator$: Kacper Świercz, Paweł Mendygrał (Piotr Skowron), Michał Małecki, Konrad Majos, Krystian Kos, Kordian Żak, Michał Włudarczyk, Konrad Kotte, Kamil Kowalczyk (Kamil Jedynak), Adrian Dzięcioł, Jakub Milcarz (Arkadiusz Karpiński).

Wysoką porażkę zanotowali piłkarze Tęczy Gowarczów. Zawodnicy znajdujący się na dziewiątej pozycji w tabeli ulegli ósmej Victorii Mniów. W najbliższą niedzielę gowarczowianie o 11:00 podejmą u siebie Górnika Rykoszyn.

Victoria Mniów – Tęcza Gowarczów 4:1

Porażkę odnotował także Klub Sportowy Smyków. Pierwsza połowa starcia tego zespołu ze Skałą Tumlin była wyrównana i zakończyła się remisem 1:1. W drugiej to jednak główni rywale do utrzymania się w A Klasie okazali się lepsi. Po tym meczu KS Smyków spadło na przedostatnie, trzynaste miejsce w tabeli. Jest to pozycja zagrożona spadkiem do B Klasy. Natomiast Skała awansowała na dwunaste miejsce wyprzedzając smykowian. W niedzielę o 15:00 KS Smyków podejmie MSS Klonówkę Masłów.

Skała Tumlin – KS Smyków 3:1 (1:1)
Gol dla Smykowa: Michał Mirosławski
KS Smyków: Mateusz Mendygrał, Norbert Czaja, Karol Nieszporek, Aleks Kuśmierczyk, Damian Jurek, Michał Staciwa, Damian Zbróg, Mateusz Górecki, Michał Mirosławski, Adrian Grabarczyk (Dawid Kołodziejczyk), Dominik Cołta (Karol Kos).

Klasa B: 

Punkt na swoje konto może dopisać GLKS Fałków. Siódmy zespół w tabeli zremisował z ósmym Futsalem Nowiny. Ekipa z Fałkowa za tydzień na wyjeździe zmierzy się ze Spartą Strawczynek.

GLKS Fałków – Futsal Nowiny 1:1 (0:1)
Gol dla Fałkowa: Maksymilian Świercz

Ostatnia w tabeli Kamienna Wola podejmowała w Stąporkowie trzecią drużynę rozgrywek, czyli Top-Spin Promnik. Klub Sportowy z naszego powiatu wysoko przegrał. W przyszły weekend Kamionka na wyjeździe zmierzy się z Futsalem Nowiny.

KS Kamienna Wola – Top-Spin Promnik 0:4

REKLAMA

Dodaj komentarz