REKLAMA

VI Koncert Charytatywny w I LO już w piątek!

W piątek (15 grudnia) odbędzie się VI Koncert Charytatywny „Mikołaj dla każdego” w I Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Końskich. Tradycyjnie, podczas koncertu przeprowadzone zostaną liczne licytacje, z których dochód zostanie przeznaczony dla uczniów szkoły, których rodziny znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

REKLAMA

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00. Jak co roku, imprezę poprowadzi ks. Krzysztof Sieczka, a w repertuarze świątecznym wystąpi młodzież szkolna. W trakcie koncertu będzie można wylicytować m.in. płyty z autografami: Piotra Salaty, zespołu El of B, Agnieszki Chylińskiej, Andrzeja Piasecznego, vouchery do salonów kosmetycznych, książki, kubki od Czarnej Floty Końskie, zestawy kosmetyków, ozdoby świąteczne, obrazy, gadżety sportowe a także piłki do ręcznej z autografami reprezentacji Polski oraz piłkę z autografami zawodników Vive Kielce, kosze z zapasem kawy i wiele, wiele innych.

REKLAMA

Do szkoły codziennie spływają jeszcze nowe przedmioty do licytacji. Chętni mogą dostarczać rzeczy przeznaczone na licytację do sekretariatu.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *