REKLAMA

W Gowarczowie obchodzili Dzień Kobiet [zdjęcia]

W niedzielne popołudnie w Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie miała miejsce impreza zorganizowana z okazji Dnia Kobiet. Wystąpili znani w regionie muzycy.

REKLAMA

Źródło: Gmina Gowarczów

Wydarzenie zostało przygotowane przez CKiAL we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną. Poprowadziła je Małgorzata Żurawska. Nie zabrakło atrakcji zadedykowanych płci pięknej.

Spotkanie rozpoczął przewodniczący Rady Gminy Sławomir Stańczyk, który w imieniu wójta Stanisława Pacochy przywitał uczestników i złożył paniom najserdeczniejsze życzenia. Wśród gości przybyłych na uroczystość była wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Jolanta Pacocha oraz sekretarz gminy Marzena Dziewit.

REKLAMA

Źródło: Gmina Gowarczów

Na imprezie panował kawiarniany klimat. Występ dała popularna w naszym regionie para muzyków – Dominika i Marcin Wróbel. Wydarzenie uświetnił swoją grą opoczyński saksofonista  Rafał Kądziela.

Na zakończenie wieczorku Sławomir Stańczyk wręczył obecnym paniom po symbolicznym kwiatku z okazji ich święta. Reszta spotkania upłynęła na sympatycznych rozmowach przy kawie i ciastku.

Zdjęcia (Gmina Gowarczów):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *