REKLAMA

W niedzielę dzień otwarty w Balans Fitness Klubie. Będzie Krav maga, zniżki i mnóstwo atrakcji [zdjęcia]

Pokaz Krav maga będzie główną atrakcją dnia otwartego w popularnym koneckim „Balansie”. Wszyscy w niedzielę będą mogli zakupić karnet OPEN za 50 % ceny, czyli za 70 złotych! Zapraszamy na to wydarzenie. Start o godzinie 16.00. 

REKLAMA

„Zapraszamy do wspólnej zabawy i zapoznania się z paletą zajęć w klubie Balans.  Tym razem zabieramy ze sobą również dzieciaki! Będzie Zdrowy Kręgosłup dla dzieci i dorosłych, czyli o tym jak dbać o zdrowie kręgosłupa po trudach dnia codziennego, sztangi – to trening wzmacniający dla wszystkich, DeepWork, Trampoliny&Cross dla dzieciaków oraz Zumba dla wszystkich!  Ogromną atrakcją będzie pokaz KRAV MAGA! Zapraszamy na niego dzieci i dorosłych o godz 17.00. Oczywiście w niedzielę działo się będzie o wiele więcej.” – mówi nam Monika Cholewińska, właściciela Balans Fitness Klubu.

REKLAMA

Tylko w najbliższą niedzielę (1 października) będzie można zakupić karnet OPEN, uprawniający do uczestnictwa we wszystkich zajęciach za 70 złotych, co stanowi 50 % ceny regularnej. Podczas Dnia Otwartego oczywiście każdy za darmo będzie mógł wziąć udział w zajęciach wymienionych powyżej – warto więc wziąć ze sobą strój sportowy.

Specjaliści z Klubu Balans będą przez cały czas doradzać zainteresowanym, podpowiedzą też jakie zajęcia mogą być dla nas najbardziej odpowiednie. W trakcie Dnia Otwartego prowadzone będą zapisy na wszystkie zajęcia, również na nowość w klubie – wspominaną już sztukę walki Krav maga.

Wydarzenie ma rozpocząć się o godzinie 16.00, a zakończyć około 20.00. Serdecznie zapraszamy!

Pokaz, a w późniejszym terminie także zajęcia w Balans Fitness Klubie z Krav magi poprowadzą specjaliści z KravMaga Kielce Team.

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *