REKLAMA

W sobotę 24. edycja Rajdu Niepodległości. Zapisy do jutra!

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Końskich wspólnie z Klubem Turystyki Aktywnej „PASAT” zapraszają do wzięcia udziału w XXIV Rajdzie Niepodległości, który odbędzie się już w sobotę 7 listopada. Zgłosić swoje uczestnictwo można jeszcze tylko dziś i jutro za pośrednictwem formularza online – TUTAJ.

REKLAMA

XXIII edycja Rajdu Niepodległości, 2019 rok.

Nie wiadomo jeszcze, czy finalnie rajd się odbędzie w związku z ewentualnym wprowadzeniem kolejnych obostrzeń, a także rozwojem sytuacji epidemicznej w kolejnych dniach. Organizatorka wydarzenia Magdalena Weber ma jednak nadzieję na to, że rajd bez żadnych przeszkód będzie mógł się odbyć.

„Jesteśmy optymistami, mamy nadzieję, że rajd się odbędzie. Póki co by być w porządku z uczestnikami rajdu nie pobieramy wpłat, rozliczymy się na miejscu startu, w sobotę. Na wydarzenie serdecznie zapraszamy” – Magda Weber.

REKLAMA

Ze względu na sytuację epidemiczną uczestnicy będą rejestrowani i wypuszczani na trasę indywidualnie między godziną 9 a 10 pod wiatą Green Velo w Parku Miejskim w Końskich. Meta rajdu czynna będzie od godziny 12, a do 14 przewidziany jest powrót wszystkich uczestników.

Trasa przebiegać będzie wokół Końskich i jest przewidziana na dystansie około 14 kilometrów. Wpisowe wynosi 18 złotych od osoby.

Do udziału w wydarzeniu zaprasza także starosta konecki Grzegorz Piec.

„Zapraszam na Rajd Niepodległości organizowany przez PTTK w Końskich na 7 listopada. Od nas, ze Starostwa wybiera się silna grupa na spacer. Blisko 22 osoby się na tę chwilę zapisały, więc myślę, że będziemy mogli w ten sposób uczcić nasz patriotyzm” – Grzegorz Piec.

Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma certyfikat udziału, pamiątkowy znaczek rajdowy, upominki w drodze losowania, słodki poczęstunek, okolicznościową pieczątkę oraz punkty na OTP i odznakę „Turysta Ziemi Koneckiej”.

Zapisać należy się do środy włącznie poprzez formularz online – TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *