REKLAMA

W sobotę KSSPR Końskie zawalczy z liderem I ligi – Padwą Zamość

W nadchodzącą sobotę KSSPR Końskie w ramach rozgrywek w I lidze, grupie D piłki ręcznej mężczyzn zagra na wyjeździe o godzinie 18:00 z liderem grupy – MKS Padwą Zamość.

REKLAMA

KSSPR Końskie zajmuje 5. miejsce w tabeli z bilansem siedmiu zwycięstw oraz siedmiu przegranych. Przeciwnik, z którym podopieczni Michała Przybylskiego zmierzą się w sobotę to lider I ligi. Bilans Padwy Zamość to 12 wygranych i 3 przegrane.

REKLAMA

W listopadzie „Konie” po zaciętej batalii pokonały ekipę z Zamościa, ówcześnie zajmującą trzecie miejsce w tabeli wynikiem 31:29 we własnej hali. Relację z tego spotkania znajdziecie TUTAJ.

Przed tygodniem konecczanie w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego pokonali MTS Chrzanów zajmujące 8 lokatę w I lidze (relacja TUTAJ). W tę sobotę podopieczni Michała Przybylskiego będą mieć ciężki orzech do zgryzienia – Padwa Zamość jako lider tabeli podchodzi do tego spotkania jako zdecydowany faworyt. Pamiętajmy jednak, że „Konie” potrafią zaskoczyć – wielokrotnie wygrywali z drużynami zajmującymi znacznie lepsze pozycje w tabeli, jednocześnie w kolejnych spotkaniach przegrywając z potencjalnie dużo słabszymi przeciwnikami.

Transmisję z meczu znajdziecie na Facebooku – TUTAJ lub w serwisie twitch.tv – TUTAJ.

10.04.2021: MKS Padwa Zamość – KSSPR Końskie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *