REKLAMA

Wakacje z Miejsko-Gminnym Domem Kultury w Końskich [wideo, zdjęcia]

W tym tygodniu trwa pierwszy turnus Wakacji z Miejsko-Gminnym Domem Kultury w Końskich. Na dzieciaki czeka wiele atrakcyjnych aktywności i kreatywnych zajęć.

REKLAMA

Od poniedziałku trwa pierwszy turnus Wakacyjnego Klubu Dziecka w koneckim domu kultury, który zakończy się w najbliższy piątek. Uczestniczy w nim 30 dzieci, które biorą udział w przeróżnych aktywnościach – „Dziś na przykład dzieci mają zajęcia plastyczne, druga grupa ma zajęcia teatralne z panem Aleksandrem Kopańskim, a trzecia grupa z panem Pawłem Stasińskim bawi się gliną” – opowiadał Maciej Lisowski – jeden z organizatorów. Dzieciom takie działania bardzo przypadły do gustu, co potwierdza ich zaangażowanie oraz opinie.

REKLAMA

„Bawimy się fajnie. Robimy różne rzeczy, lepimy z gliny, malujemy i świetnie się bawimy. […] Przed chwilą ja miałam zajęcia z nauki teatru i tak jakby zabawy teatralne. I mafia, bawimy się w mafię” – mówiły uczestniczki I turnusu – Ola, Julka i Natalia.

W programie na najbliższe dni przewidziane są też: wizyta na koneckiej komendzie policji, gra w minigolfa, grill oraz zabawy z Eweliną Kowalewską z Fun Factory!

Od 22 do 26 lipca odbędzie się drugi turnus, podczas którego program będzie podobny – „Na tym turnusie i na kolejnym mamy grupę 30 dzieciaków. Bardzo nas cieszy to, że w bardzo krótkim czasie miejsca zostały zarezerwowane no i wszystkie dzieci przychodzą” – mówił Maciej Lisowski. Frekwencja i krótki czas zajęcia wszystkich miejsc na oba turnusy potwierdzają sukces Wakacyjnego Klubu Dziecka. Na pewno możemy się spodziewać kontynuacji programu w przyszłych latach.

Zdjęcia (Piotr Malinowski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *