REKLAMA

Wakacyjne Centrum Plenerowe ruszyło w gminie Gowarczów [zdjęcia]

Z bardzo ciekawą inicjatywą wakacyjną w tym sezonie letnim wyszło Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej z Gowarczowa. Instruktorzy w związku z koronawirusem jeżdżą od sołectwa do sołectwa i tam prowadzą animacje. Dzięki temu mogą dotrzeć do większej liczby dzieci i zainteresowanych osób. Pierwsze zajęcia przeprowadzono w ubiegłym tygodniu w Gowarczowie. 

REKLAMA

W piątkowe popołudnie przyszedł czas na podsumowanie trzydniowej akcji Mobilnego Wakacyjnego Centrum Plenerowego w sołectwie Bębnów, a działo się naprawdę wiele i odzwierciedliło się to w zaangażowaniu uczestników. Warsztaty robienia latawców, warsztaty robienia piniaty, warsztaty malowania na deskach i oczywiście gry, zabawy animacyjne, a także duża ilość konkursów muzycznych wprawiła wszystkich w iście wakacyjny klimat. W animacjach udział wzięło mnóstwo dzieci.

REKLAMA

Na finał dzięki animatorom z Anima Friends plac w sołectwie Bębnów rozbrzmiewał do późna w gwarnej zabawie i śmiechu, a gdy już przyszła odpowiednia pora rozpalono ognisko i każdy mógł sobie upiec kiełbaski. Ostatnią tego dnia niespodzianką było rozbicie piniaty pełnej słodkich niespodzianek. W kolejnych dniach i tygodniach wakacji pracownicy jednostki kultury z Gowarczowa będą odwiedzać kolejne sołectwa.

Zdjęcia (CKiAL Gowarczów):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *