REKLAMA

Walentynki w teatrze z agencją MJM

Agencja Artystyczna MJM zaprasza na walentynkowy wieczór ze spektaklem muzycznym utrzymanym w stylistyce dawnego kabaretu pod tytułem „#KochajmySię”. Przedstawienie odbędzie się w sobotę 8 lutego w Teatrze TeTaTeT w Kielcach, a wyjazd z Końskich jest przewidziany na 17:30. Koszt wycieczki to 90 złotych od osoby.  Szczegóły i rezerwacje pod numerem telefonu 669 636 293, mailowo – [email protected] oraz osobiście w Pracowni Artystyczno-Ludowej w Końskich przy ulicy Pocztowej 2 w godz. 9.00-17.00.

REKLAMA

#KochajmySię! to kameralny spektakl muzyczny utrzymany w stylistyce dawnego kabaretu. Sentymentalna, ale również niebywale emocjonalna i żywiołowa podróż muzyczna bazująca na wspaniałych tekstach mistrzów polskiej piosenki w oryginalnych aranżacjach. Przepiękne słowa i porywające melodie, których wspólnym mianownikiem jest tematyka miłości i namiętności, gdzie piosenka w zabawny sposób komentuje relacje między kobietą a mężczyzną.

REKLAMA

W cenie biletu zapewniony jest autokar, bilet na spektakl – I i II rząd, a także ubezpieczenie NNW.

KONKURS ZAKOŃCZONO. 

Zachęcamy do rezerwacji biletu telefonicznie – 669 636 293, mailowo – [email protected] oraz osobiście w Pracowni Artystyczno-Ludowej w Końskich przy ulicy Pocztowej 2 w godz. 9.00-17.00.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *