REKLAMA

Słynne krzyżówki wciąż niebezpieczne? [wideo]

Od czasu zamontowania sygnalizacji świetlnej na krzyżówkach rudzkich oraz radoszyckich nie doszło tam do żadnego poważnego zdarzenia drogowego. Jednocześnie w sieci pojawiają się nagrania pokazujące jak bezmyślność niektórych kierowców może kiedyś w tym miejscu doprowadzić do tragedii. Takim wideo podzielił się z nami Albert Ciszek, który często podróżuje przez wspomniane skrzyżowania. 

REKLAMA

Powyższe nagranie dotyczy skrzyżowania drogi krajowej 74 z drogą wojewódzką 728 w pobliżu Radoszyc. Widać na nim jak ciężarówka jadąca od strony Piotrkowa Trybunalskiego w kierunku Kielc nie zatrzymuje się na czerwonym świetle. Jeżeli ktoś jadący od Końskich lub Radoszyc mając zielone światło nie jechałby uważnie, to z pewnością w tej sytuacji doszłoby do poważnego wypadku.

REKLAMA

Internauci w grupie „Koneckie Patrole” podkreślają, że do podobnych sytuacji na tym skrzyżowaniu oraz na „krzyżówkach” w pobliżu Rudy Malenieckiej dochodzi niemal codziennie. Wielu z nich sugeruje, że w tych miejscach warto by zamontować fotopułapki, które uaktywniają się, gdy ktoś przejedzie na czerwonym świetle.

REKLAMA

One thought on “Słynne krzyżówki wciąż niebezpieczne? [wideo]

  1. RudyZBlokEkipy pisze:

    trzeba dać cynk na komendę powiatową, niech drogówka chociaż raz w tygodniu się tam zasadzi na daltonistów, (długo nie będą musieli czekać) przy okazji zrobią akcję „trzeźwy kierowca” bo mają do tego fajne miejsce – wyłapią daltonistów i pijaków, czyli dwie pieczenie na jednym ogniu 🙂
    pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *