Wielkie emocje i zwycięstwo. KSSPR ogrywa Przeworsk [wideo, zdjęcia]

KSSPR Końskie zwyciężyło w sobotni wieczór w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich z SPR-em Orłem Przeworsk. Konecczanie po bardzo zaciętym meczu triumfowali 32:28.

Nasi szczypiorniści wzięli rewanż za porażkę w Przeworsku. Tam gospodarze wygrali zdecydowanie 30:23. Tym razem ekipa trenera Arkadiusza Bąka, wspierana przez setki kibiców, którzy przybyli do koneckiej hali była tą lepszą. Od początku spotkania znakomicie na parkiecie radzili sobie Grzegorz Hubka, Łukasz Sękowski i Michał Włodarski. Nasi zawodnicy wykazali się znakomitą skutecznością, a w sumie zdobyli oni 19 bramek.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a zakończyła się rezultatem 14:14. Jednak pierwsze minuty drugiej odsłony to dominacja zawodników trenera Arkadiusza Bąka. Odskoczyli oni na stan 19:16, a potem przewagę powiększyli nawet do siedmiu goli, kiedy na tablicy widniał wynik 24:17.

Ten fragment gry okazał się decydujący, bo pod koniec Orzeł zaczął odrabiać straty. Gospodarze jednak korzystny wynik dowieźli do ostatniego gwizdka i ostatecznie zwyciężyli.

KSSPR Końskie – SPR Orzeł Przeworsk 32:28 (14:14)
KSSPR: Janus, Woś 6, Falasa 2, Sękowski Wiktor, Sękowski Łukasz 8, Markowski, Stępniewski, Biegaj 2, Włodarski Michał 5, Rożnowski Kacper Włodarski Karol, Włoskiewicz 3, Hubka 6, Słonicki, Biela.

Po tej wygranej KSSPR wskoczyło na drugie miejsce w tabeli grupy D I Ligi, ale ma rozegrane o dwa spotkania więcej niż trzeci AZS AGH Kraków. Kolejny mecz nasi piłkarze ręczni rozegrają już w najbliższą sobotę! 16 marca własnej hali podejmą w derbowym starciu KSZO Handball Ostrowiec Świętokrzyski – spotkanie to zostało przełożone z weekendu majowego.

One thought on “Wielkie emocje i zwycięstwo. KSSPR ogrywa Przeworsk [wideo, zdjęcia]