Wielkie emocje na start sezonu. KSSPR zwycięża! [wideo, zdjęcia]

Wyjątkowo w Hali Sportowej w Stadnickiej Woli KSSPR Końskie rozpoczęło nowy sezon i rozpoczęło go w znakomitym stylu. Konie w meczu pierwszej kolejki I Ligi Grupy D zwyciężyły z ASPR Zawadzkie 28:27 zdobywając zwycięskiego gola w ostatniej minucie meczu.

Bardzo ciekawie wyglądało zestawienie w jakim „Konie” wybiegły na parkiet. Na boisku zobaczyliśmy powracającego do koneckich barw bardzo doświadczonego zawodnika: Rafała Biegaja, który ostatnie sezony spędził w Superlidze. Między słupkami naszej bramki stanął zaś znany z gry w Vive Kielce Krzysztof Markowski.

Podopieczni trenera Michała Przybylskiego pierwszą połowę przegrali 13:16, ale w drugiej rzucili się do odrabiania strat. To szło mozolnie, a ASPR Zawadzkie cały czas utrzymywało przynajmniej jednobramkową przewagę. Tak było aż do ostatniej minuty kiedy to „Konie” po bramce Przemka Matyjasika wyrównały. Chwilę później trafił Biegaj i dzięki temu KSSPR rozpoczęło sezon od zwycięstwa!

Za tydzień konecczanie na wyjeździe zmierzą się z MTS-em Chrzanów. W materiale wideo znajdziecie także wypowiedzi trenera koneckiego zespołu Michała Przybylskiego.

KSSPR Końskie – ASPR Zawadzkie 28:27 (13:16)
KSSPR:
Napierała Paweł (9); Woś Bartosz (5); Sękowski Wiktor, Kozłecki Fabian; Sękowski Bartosz (1); Markowski Krzysztof (1); Biegaj Rafał (2); Ciszek Wiktor; Włodarski Michał (2); Rurarz Artur (3); Kubała Wiktor (3); Matyjasik Przemysław (2); Słonicki Krzysztof.

One thought on “Wielkie emocje na start sezonu. KSSPR zwycięża! [wideo, zdjęcia]