REKLAMA

Wnioski o dofinansowania do PFRON można składać przez internet! [wideo]

Oddział Świętokrzyski PFRON informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie za pośrednictwem Systemu Obsługi Wsparcia. Dzięki tej platformie można skorzystać z dofinansowania do turnusów rehabilitacyjnych, przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych.

REKLAMA

Wnioski on-line należy składać za pośrednictwem darmowego systemu SOW, który znajduje się TUTAJ. Wnioski można składać przez cały rok wliczając w to dni wolne od pracy i święta, 24 godziny na dobę. Warunkami jakimi należy spełniać by móc skorzystać z SOW są:

– dostęp do Internetu,

REKLAMA

– konto w systemie SOW,

– Profil Zaufany. Profil Zaufany można potwierdzić w wielu instytucjach oraz online przy pomocy dziesięciu różnych banków.

Można skorzystać także z kreatora, który usprawnia proces składania wniosku.

Uruchomiony został także punkt konsultacyjny SOW w Oddziale Świętokrzyskim PFRON w budynku Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego, gdzie można uzyskać podstawowe informacje o systemie, poradnictwo od pracowników oddziału, którzy oferują swoją pomoc przy wypełnianiu wniosków on-line.

Stanowisko SOW w Oddziale Świętokrzyskim PFRON jest czynne w poniedziałek w godzinach 8:00-18:00 oraz od wtorku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Więcej informacji na temat SOW można znaleźć TUTAJ.

W razie pytań można także kontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod numer 41 230 97 41 lub 882 789 254.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *