REKLAMA

Wnioski o dofinansowania do PFRON można składać przez internet! [wideo]

Oddział Świętokrzyski PFRON informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie za pośrednictwem Systemu Obsługi Wsparcia. Dzięki tej platformie można skorzystać z dofinansowania do turnusów rehabilitacyjnych, przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych.

REKLAMA

Wnioski on-line należy składać za pośrednictwem darmowego systemu SOW, który znajduje się TUTAJ. Wnioski można składać przez cały rok wliczając w to dni wolne od pracy i święta, 24 godziny na dobę. Warunkami jakimi należy spełniać by móc skorzystać z SOW są:

– dostęp do Internetu,

REKLAMA

– konto w systemie SOW,

– Profil Zaufany. Profil Zaufany można potwierdzić w wielu instytucjach oraz online przy pomocy dziesięciu różnych banków.

Można skorzystać także z kreatora, który usprawnia proces składania wniosku.

Uruchomiony został także punkt konsultacyjny SOW w Oddziale Świętokrzyskim PFRON w budynku Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego, gdzie można uzyskać podstawowe informacje o systemie, poradnictwo od pracowników oddziału, którzy oferują swoją pomoc przy wypełnianiu wniosków on-line.

Stanowisko SOW w Oddziale Świętokrzyskim PFRON jest czynne w poniedziałek w godzinach 8:00-18:00 oraz od wtorku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Więcej informacji na temat SOW można znaleźć TUTAJ.

W razie pytań można także kontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod numer 41 230 97 41 lub 882 789 254.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *