REKLAMA

Wspólne śpiewanie na Dzień Kobiet w Kornicy [zdjęcia]

W środę 8 marca, czyli w Dzień Kobiet w Wiejskim Domu Kultury w Kornicy zorganizowano specjalne wydarzenie z myślą o wszystkich paniach z regionu. Dzień zdominowało wspólne śpiewanie biesiadnych przebojów. 

REKLAMA

Spotkanie poprowadził Małgorzata Pasek z Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich. Przybyli na nie goście: Przewodniczący Rady Miasta i Gminy w Końskich Piotr Słoka, Dyrektor Miejsko Gminnego Domu Kultury w Końskich Piotr Salata, przewodniczący Wspólnoty dla zagospodarowania gruntów wsi Kornica Marek Obratański. Wszyscy panowie przybyli z kwiatami i słodkościami, którymi obdarowali panie, wśród których była pani sołtys Elżbieta Piotrowska.

REKLAMA

Najważniejsze były oczywiście uczestniczki wydarzenia. Kilkadziesiąt pań pojawiło się w WDK by miło spędzić ten wyjątkowy dzień. Na spotkaniu konsultantka firmy Oriflame Edyta Kuśmierczyk zaprezentowała paniom sposób oczyszczania i pielęgnacji twarzy. Wszyscy śpiewali znane utwory biesiadne z zespołem ludowym „Korniczanka”, a na koniec smakowano pyszny torcik, który dotarł od panów Michała Cichockiego i Krzysztofa Grzegorczyka.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Wspólne śpiewanie na Dzień Kobiet w Kornicy [zdjęcia]

  1. Sonia pisze:

    Piękna Staropolska tradycja .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *