Wyjazdowa porażka Neptuna Końskie

Tej wiosny Neptun Końskie zanotował w trzech pierwszych spotkaniach rundy komplet wyników. Zawodnicy Arkadiusza Bilskiego najpierw pokonali Hetmana Włoszczowa, potem zremisowali z Wisłą Sandomierz, by dziś przegrać z Arką Pawłów.

Arka to 13. zespół w IV Lidze, podczas gdy konecczanie zajmują 6 miejsce. Niestety ta różnica w tabeli zupełnie nie przełożyła się na boisko. Już po siedmiu minutach nasz zespół przegrywał 2:0, a po nieco ponad 20 aż 3:0! Do przerwy na tablicy widniał zaś wynik 4:1. W drugiej odsłonie gospodarze najpierw dorzucili jeszcze jednego gola, a potem trafieniem odpowiedzieli też żółto-niebiescy.

Arka Pawłów – Neptun Końskie 5:2 (4:1)
Gole dla Neptuna: Smolarczyk, Banasik

W przyszły weekend konecczanie podejmą Stal Kunów (sobota, godzina 15:00) na stadionie przy ulicy Sportowej.